Rihanna doznała szoku na widok swojej sobowtórki. "Prawie upuściłam telefon". My też! Prędzej pomyślelibyśmy, że to jej córka

Rihanna udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie małej dziewczynki, która do złudzenia przypomina barbadoską gwiazdę. Sami dalibyśmy się nabrać, że jest to jej... córka.

Rihanna ma sobowtórkę? Zdecydowanie tak, ale sporo młodszą. Barbadoska gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie nieznanej dotąd dziewczynki, a wielu z pewnością aż przetarło oczy ze zdumienia. Czy to córka Rihanny? 

Zobacz wideo

Znaleźć swojego sobowtóra to wcale nie tak proste zadanie. To też dlatego Rihanna była w szoku, gdy zobaczyła zdjęcie łudząco podobnej do niej dziewczynki. Gwiazda wyznała, że prawie upuściła telefon, kiedy ujrzała TO:

 

Kompletnie się nie dziwimy. Dziewczynka ze zdjęcia wygląda niemal identycznie jak Rihanna w dzieciństwie. Zastanawia Was, kim jest ta mała piękność? Otóż, jest to Ala'a. Zdjęcie, o którym mowa, udostępniła na Instagramie jej mama, Bria Kay. Ktoś musiał podesłać je Rihannie i w taki sposób gwiazda dowiedziała się o istnieniu swojej sobowtórki.

ZOBACZ TEŻ: Forbes: Rihanna najbogatszą kobietą w świecie muzyki. Pokonała legendy, a to wcale nie na piosenkach zarabia najwięcej

Wydaje się też, że Ala'a ma przed sobą karierę w modelingu. Już teraz jest twarzą dziecięcej kolekcji ubrań, a jej profil na Instagramie z każdą minutą zyskuje nowych followersów. Nic dziwnego, w końcu jej zdjęcie udostępniła sama Rihanna. 

 

Rihanna była w szoku, my także jesteśmy. Podobieństwo jest ogromne, a więcej zdjęć tej małej ślicznotki znajdziecie w galerii. 

DH