Antek Królikowski flirtuje z dziewczyną na Instagramie. Jest tak słodko, że to aż przesada

Antek Królikowski pochwalił się kolejnym zdjęciem z ukochaną. Pod wakacyjną fotografią nie zabrakło również romantycznych wyznań.
Zobacz wideo

Antek Królikowski często chwali się na Instagramie zdjęciami ze swoją piękną dziewczyną Kasią. Choć fotografie przyciągają uwagę internautów, to my postanowiliśmy zajrzeć w komentarze pod ostatnim zdjęciem. Te, które napisał aktor i jego ukochana mocno nas zaskoczyły. 

Antek Królikowski na Instagramie

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że dziewczyna Antka Królikowskiego na Instagramie wyznała mu miłość. Teraz w komentarzach pod najnowszym zdjęciem aktora jest równie ckliwie i cukierkowo.

Dzięki za cudowny weekend - napisał w opisie pod fotografią Królikowski. 

Na reakcję dziewczyny gwiazdora nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem opublikowała emotikony z serduszkami. 

Komentarz pod zdjęciem Antoniego KrólikowskiegoKomentarz pod zdjęciem Antoniego Królikowskiego Fot. antek.krolikowski/Instagram

Antek Królikowski nie pozostał dłużny i odpowiedział ukochanej w podobnym, przesłodzonym tonie, również okraszając komentarz emotikonami. 

Komentarz Antka KrólikowskiegoKomentarz Antka Królikowskiego Fot. antek.krolikowski/Instagram

Widać, że między Antkiem i Kasią jest silne uczucie. Cieszymy się, ale ich komentarze przypominają te, pisane przez zakochanych nastolatków. Trudno uwierzyć, że publicznie dzielą się nimi dojrzeli ludzie. No cóż, co kto lubi. 

AG