Małgorzata Godlewska śpiewa hymn USA. Myśleliśmy, że już gorzej nie będzie. Esmeralda dosadnie skomentowała

Małgorzata Godlewska - jedna z sióstr Godlewskich - nie zrezygnowała niestety wcale ze śpiewania. Właśnie pokazała swoje pozdrowienia dla Stanów Zjednoczonych. "Śpiewa" hymn USA, więc klikacie na własną odpowiedzialność.

Małgorzata Godlewska wróciła z celebryckiego niebytu z kolejnym wspaniałym utworem. Tym razem śpiewa hymn USA - jest o tyle dobrze, że śpiewa go solo, bez siostry. Ale jest też źle, bo w ogóle śpiewa.

Małgorzata Godlewska śpiewa hymn USA w Dzień Niepodległości

Mieliśmy nadzieję, że to już koniec internetowych utworów sióstr Godlewskich. Esmeralda zniknęła trochę z głównego obiegu po przegranej w FAME MMA, spełniając się wyłącznie na Instagramie. Małgorzata koncertowała (serio, to nie żart). Długo już żadna z nich nie śpiewała niczego w internecie. Do dzisiaj.

4 lipca, w amerykański Dzień Niepodległości, Małgorzata Godlewska zaprezentowała własne nagranie, na którym śpiewa hymn USA. Wykonanie poprzedziło kilka słów do naszych braci zza oceanu - po angielsku. Jak wyszło? No a jak miało wyjść, jest tak jak zwykle, z tym plusem, że Małgorzata jest tu sama, bez siostry, wiec uderzenie w uszy jest słabsze o 50 proc.

Oczywiście klikacie na własną odpowiedzialność:

 

Mamy tylko nadzieję, że Donald Trump nadal będzie nas kochał po tym nagraniu. Bo jak nie, to możemy się pożegnać z wizami.

Esmeralda Godlewska komentuje hymn w wykonaniu siostry Małgorzaty

Wykonanie Małgorzaty Godlewskiej hymnu USA jest wciąż jeszcze cieplutkie, ale już jest komentarz jej siostry, Esmeraldy. Przypomnijmy, że panie nieszczególnie za sobą ostatnio przepadają. Esmeralda skomentowała nagranie krótko i nadzwyczaj elegancko:

Nie podpisuję się pod tym gównem, które nagrała moja siostra. Nasze drogi się rozeszły... mogę jedynie skomentować to jednym słowem - japier***

Esmeralda Godlewska o wykonaniu hymnu USA przez siostręEsmeralda Godlewska o wykonaniu hymnu USA przez siostrę Fot. Esmeralda Godlewska - Instagram

Czemu Małgorzata Godlewska występuje bez Esmeraldy Godlewskiej? Prócz tego, że to na pewno lepiej, to panie jakiś czas temu pokłóciły się:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (106)
Małgorzata Godlewska śpiewa hymn USA. Myśleliśmy, że już gorzej nie będzie. Esmeralda dosadnie skomentowała
Zaloguj się
 • alesieporobilo

  Oceniono 29 razy 29

  Stop making stupid people famous.

 • Gość: Happy time

  Oceniono 30 razy 22

  A ja nie żałuję....uśmiałam się niczym norka. Ta baba to mało że pasztet, to jeszcze beztalencie i idiotka. Myślę że dobry psychiatra jest w stanie zdiagnozować ją na podstawie tego nagrania. Dno dna.....

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 26 razy 22

  Orzeł prawie spie...... z jej cycków - porażony tym darciem i fałszem. Obawiam się, że po takim wykonie, wizy pozostaną.

 • Gość: Anuua

  Oceniono 27 razy 21

  Ło Matko Bosko!!! Serio pozalowalam, że chciałam to usłyszeć... Masakra!!!

 • Gość: loko

  Oceniono 19 razy 17

  Jak by mi ktoś powiedział że to robot to bym uwierzyła.

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 16 razy 14

  Nooo…..szczenna opada! :D A Esmeralda to by lepiej się powstrzymała od komentarzy bo niestety dla niej wszyscy pamiętamy godne pożałowania duety sióstr Godlewskich.

  Ale obciach... Powinni ją oskarżyć o zniewagę godła narodowego! :D:D:D

 • Gość: Mal

  Oceniono 13 razy 13

  Ojjj.... Ludzie to wstydu nie mają za grosz....

 • Gość: Hi9

  Oceniono 11 razy 11

  Czasami z czyjejś głupoty można zepsuć stosunki dyplomatyczne, to jeden z takich pokazów. Oby nikt, z rządu amerykańskiego tego nie zobaczył, bo nici z sojuszu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX