"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pochwaliła się ciążowym brzuchem. Jest już całkiem spory

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" jest w drugiej ciąży. Teraz pochwaliła się ciążowymi kształtami. Widać, że wygląda kwitnąco.
Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony" połączył już niejedną parę. Do grona szczęśliwców należą Ania i Grzegorz Bardowscy. Po udziale w show zakochani zdecydowali się na ślub, a niedługo później na świat przyszedł ich syn Jan. Teraz Bardowscy spodziewają się drugiego dziecka.

Rolnik szuka żony: Ania Bardowska w ciąży

O tym, że Ania Bardowska jest w ciąży media rozpisywały się już jakiś czas temu. Żona rolnika, bardzo aktywna w mediach społecznościowych, do tej pory jednak nie chwaliła się ciążowymi krągłościami. Teraz mieniła jednak zdanie i pokazała internautom brzuch. Widać, że ten jest już spory. 

Piękna rolnicza do zdjęcia załączyła też opis, w którym opowiedziała, jak dotychczas przebiegała jej ciąża. Przyznała też, że już niebawem pozna płeć dziecka

Często pytacie jak się czuję. Początki ciąży były bardzo trudne, ale już od kilku tygodni czuję się naprawdę świetnie. Maleństwo rośnie i ma się dobrze. Dopiero jesteśmy na półmetku naszej brzuszkowej drogi. Jutro idziemy do lekarza i mamy nadzieję, że dowiemy czy Jasiu będzie miał siostrę, czy brata - napisała. 
 

Fani komentują

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzili uczestniczce "Rolnik szuka żony" ciepłych slow. 

Najważniejsze aby było zdrowe. Nie ważne czy chłopiec, czy dziewczynka. 
Piękny widok. 
Trzymamy kciuki i szczęśliwego rozwiązania - pisali. 

My również życzymy przyszłej mamie zdrowia i sił. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.