Syn Marty Kaczyńskiej nie ma na imię Aleksander?! Wreszcie zabrała głos. Dziennikarze dowiedzieli się, jak naprawdę go nazwała

Marta Kaczyńska w zeszłym roku urodziła syna. Choć oficjalnie nie zdradziła jego imienia, to mówiło się, że nazywa się Aleksander. Teraz jednak zdecydowała się zabrać głos w tej kwestii i okazało się, że prawda jest inna.

7 sierpnia 2018 roku na świecie pojawił się syn Marty Kaczyńskiej i jej męża, Piotra Zielińskiego. O tym, że chłopiec się urodził poinformowała na Instagramie jego siostra, Ewa. Mówiono wtedy o tym, że rodzice zastanawiają się pomiędzy dwoma imionami dla niego. Brano pod uwagę Aleksandra (tak miał na drugie ojciec Kaczyńskiej, Lech) oraz Stanisława.

Zobacz wideo

Marta Kaczyńska zareagowała w sprawie imienia syna

Choć nie zdradzili oficjalnie, jak go finalnie nazwali, to utarło się w mediach, że otrzymał to pierwsze imię. Niedawno Marta Kaczyńska nie wytrzymała i zabrała głos w tej sprawie. 

Dziś po raz kolejny przeczytałam na jednym z popularnych portali, że nasz ukochany synek ma na imię Aleksander. To nieprawda - napisała na profilu na Facebooku.

Jak podaje "Super Express", chłopiec tak naprawdę nazywa się Stanisław Lech. Drugie imię oczywiście jest na cześć tragicznie zmarłego prezydenta, który zginął w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku.

AW

Więcej o:
Komentarze (130)
Marta Kaczyńska zabrała głos w sprawie imienia swojego syna. Nie ma on na imię Aleksander!
Zaloguj się
 • czarnyminio

  Oceniono 81 razy 77

  Biegnę do sąsiadów i im zaraz powiem. Dziękuję za wiadomość. Tak długo czekaliśmy w niepewności.

 • kupidon

  Oceniono 82 razy 72

  "nasz ukochany synek". nasz do kolejnego rozwodu - potem będzie tylko "mój". na bierzmowaniu dostanie Jarosław

 • Gość: jolka jolka

  Oceniono 50 razy 44

  "Dobrze że głos wreszcie zabrała Marta Kaczyńska..." ale się uśmiałam, fantastyczny artykuł! brawo dla autora!

 • Gość: cnotliwy

  Oceniono 45 razy 43

  Które to z kolei dziecko Najcnotliwszej Polki? Czy aby na pewno ojcem jest aktualny "partner" tej pani? Dawno straciłem rachubę ale ona ma chyba troje dzieci, każde z innym..... Ja prdl.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 48 razy 40

  powiedzonko " co chatka to zagadka" zostało wymyślone chyba własnie dla tej niezwykłej kobiety i jej różnych przygód rodzinnych

 • cezar85

  Oceniono 43 razy 39

  pal licho imię, kim jest ojciec?

 • krynolinka

  Oceniono 39 razy 37

  Dobra, to jeszcze nazwisko poprosimy podać..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX