Kylie Jenner zażartowała z "Opowieści podręcznej". Fani oburzeni: Tu chodzi o gwałt i opresję kobiet!"

Kylie Jenner wyprawiła przyjaciółce imprezę, która nawiązywała do serialu "Opowieść podręcznej". Na 21-latkę spadła fala krytyki. Nic dziwnego. Tym razem przegięła.
Zobacz wideo

Kylie Jenner według najnowszego zestawienia przygotowanego przez magazyn "Forbes" została oficjalnie okrzyknięta najmłodszą miliarderką. Co ciekawe, celebrytka pokonała nawet Marka Zuckerbega. Założyciel Facebooka dorobił się pierwszego miliarda dolarów "dopiero" w wieku 23 lat.

ZOBACZ TEŻ: Jessica Mercedes skopiowana przez... Kylie Jenner na festiwalu Coachella? "Trochę więcej klasy, dziewczyno!"

21-latka żyje w prawdziwym luksusie, hojna jest także dla swoich przyjaciół. Jej najlepsza przyjaciółka, Anastasia Karanikolaou, obchodziła ostatnio 22. urodziny. Celebrytka bardzo zaangażowała się w organizację przyjęcia dla kumpelki. Urządziła jej imprezę tematyczną, która nawiązywała do serialu "Opowieść podręcznej", antyutopijnej historii o niedalekiej przyszłości, w której kobiety są zmuszane między innymi do urodzenia jak największej liczby dzieci.

Kylie Jenner wyprawiła przyjaciółce imprezę, nawiązując do "Opowieści podręcznej"

Zdjęciami oraz nagraniami z imprezy obie co rusz chwaliły się w mediach społecznościowych. Dzięki temu wiemy, że goście otrzymali specjalne czerwone płaszcze i białe kapelusze. W barku natomiast królowały trunki jak wódka "Chwalmy Pana" czy też tequila "Pod Jego Okiem". Do mężczyzn zwracała się per "Komandor". A do kobiet? Do ich imion dodawała "of", podkreślając w ten sposób do kogo ta kobieta "należy". 

 
 

Internautom jednak pomysł ten nie przypadł do gustu. Na celebrytkę spłynęła fala krytyki. 

Krzyczę!!! Dlaczego Kylie Jenner robi imprezę z podręcznymi? I hiperseksualizuje czerwone szaty? TO JEST ZUPEŁNIE PRZECIWKO TEMU, CZEGO CHCIAŁA MARGARET ATWOOD - czytamy na Twitterze.
Nie to, że miałem go wcześniej, ale Kylie Jenner straciła całkowicie mój szacunek. "Opowieść podręcznej" nie jest żartem ani śmiechem. Chodzi o gwałt i opresję kobiet. I dzieje się to teraz w Ameryce. Nigdy nie byłem świadkiem tego poziomu ignorancji w moim życiu - dodał kolejny internauta.
To jest bardzo niepokojące. Nie podoba mi się. To nie jest dla mnie, siostro. 
Przepraszam, czy Kylie Jenner kiedykolwiek widziała "Opowieść podręcznej"? To nie jest słodkie. To nie jest styl. To nie jest śmieszne. I NA PEWNO NIE JEST IMPREZĄ. 

Z powyższymi komentarzami nie sposób się nie zgodzić. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: