Paulina Krupińska reklamuje produkty Ewy Chodakowskiej. Internauci ją wyśmiali. "Kiedy nie cierpisz koleżanki, ale zgrywasz dobrą minę do złej gry"

Paulina Krupińska od marca reklamuje markę Rossmann. Zastąpiła gwiazdy serialu "Przyjaciółki", z którymi firma zakończyła współpracę.
Zobacz wideo

Po dwóch latach marka Rossmann zdecydowała się odświeżyć swoje reklamy. Nową prowadzącą została Paulina Krupińska. Ta decyzja była dość kontrowersyjna i nie wszystkim przypadła do gustu. Wszystko przez udział modelki w tanecznym show "Dance, Dance, Dance", po którym wielu straciło do niej sympatię. Gdy odpadła z programu, zarzuciła jury, że podjęło złą decyzję. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Paulina Krupińska reklamuje kosmetyki Ewy Chodakowskiej

Największy konflikt miała z Ewą Chodakowską, która miała powiedzieć, że "wszystko przychodzi Krupińskiej łatwo i o nic nie musi się starać". Według celebrytki fragment miał zostać wycięty i nie zobaczyliśmy go w programie. Konflikt był naprawdę poważny, a trenerka zapowiedziała, że sprawą zajmie się prawnik.

W międzyczasie Chodakowska wypuściła swoją linię kosmetyków, która trafiła do Rossmanna, a Krupińska została nową twarzą drogerii. W czerwcu klientki będą mogły skorzystać z promocji 1+1, o czym celebrytka poinformowała w nagraniu. Bez wątpienia jest dość zabawna sytuacja, biorąc pod uwagę ich relacje. Jednak Krupińska musi wywiązywać się z zasad umowy i na pewno nie ma wpływu na to, co reklamuje. Internauci, którzy śledzili ich konflikt, są rozbawieni:

Kiedy nie cierpisz koleżanki, ale zgrywasz dobrą minę do złej gry, bo pieniądze muszą się zgadzać - podsumowali.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Screen z reklamy Rossmann

Faktycznie, wygląda to dość zabawnie. Jednak Krupińska postanowiła zachować się jak profesjonalistka i wykonała swoje zadanie.

Co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (57)
Paulina Krupińska reklamuje produkty Ewy Chodakowskiej. Internauci ją wyśmiali. "Kiedy nie cierpisz koleżanki, ale zgrywasz dobrą minę do złej gry"
Zaloguj się
 • Gość: Rla

  Oceniono 61 razy 47

  Zgadzam się. Krupinska jest beznadziejna. Chcemy powrotu PrZyjaciolek!!! Tego się nie da oglądać. Jeżeli chcecie formuły przedstawiania wielu produktów spoko - ale nie z Krupinska. Żenada...

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 47 razy 39

  Serio? Marketingowcy Rossmana już nie mogli zatrudnić do łapania klientów jakiejś gwiazdy z prawdziwego zdarzenia, a nie pannę nikt?

 • Gość: pela

  Oceniono 49 razy 33

  Wygląda okropnie i mówi okropnie. Masakra. Wygląda jak Kaśka z ogrodniczego.

 • e-menda77

  Oceniono 44 razy 32

  Najgorsza reklama ever! Krupińska nie ma za grosz talentu. Tutaj uroda to za mało. Może dubbing by pomógł?

 • Gość: Prosba

  Oceniono 43 razy 29

  Nie chcemy Krupinskiej w reklamie Rossmana.Tego nie da sie ogladac ani sluchac.Rossman prosimy Niech wroca Przyjaciolki..

 • Gość: ola

  Oceniono 24 razy 16

  Rossman pewnie chciał stracić klientów powierzając Kurpińskiej reklamę i mu się udało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX