Paulina Krupińska reklamuje produkty Ewy Chodakowskiej. Internauci ją wyśmiali. "Kiedy nie cierpisz koleżanki, ale zgrywasz dobrą minę do złej gry"

Paulina Krupińska od marca reklamuje markę Rossmann. Zastąpiła gwiazdy serialu "Przyjaciółki", z którymi firma zakończyła współpracę.
Zobacz wideo

Po dwóch latach marka Rossmann zdecydowała się odświeżyć swoje reklamy. Nową prowadzącą została Paulina Krupińska. Ta decyzja była dość kontrowersyjna i nie wszystkim przypadła do gustu. Wszystko przez udział modelki w tanecznym show "Dance, Dance, Dance", po którym wielu straciło do niej sympatię. Gdy odpadła z programu, zarzuciła jury, że podjęło złą decyzję. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Paulina Krupińska reklamuje kosmetyki Ewy Chodakowskiej

Największy konflikt miała z Ewą Chodakowską, która miała powiedzieć, że "wszystko przychodzi Krupińskiej łatwo i o nic nie musi się starać". Według celebrytki fragment miał zostać wycięty i nie zobaczyliśmy go w programie. Konflikt był naprawdę poważny, a trenerka zapowiedziała, że sprawą zajmie się prawnik.

W międzyczasie Chodakowska wypuściła swoją linię kosmetyków, która trafiła do Rossmanna, a Krupińska została nową twarzą drogerii. W czerwcu klientki będą mogły skorzystać z promocji 1+1, o czym celebrytka poinformowała w nagraniu. Bez wątpienia jest dość zabawna sytuacja, biorąc pod uwagę ich relacje. Jednak Krupińska musi wywiązywać się z zasad umowy i na pewno nie ma wpływu na to, co reklamuje. Internauci, którzy śledzili ich konflikt, są rozbawieni:

Kiedy nie cierpisz koleżanki, ale zgrywasz dobrą minę do złej gry, bo pieniądze muszą się zgadzać - podsumowali.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Screen z reklamy Rossmann

Faktycznie, wygląda to dość zabawnie. Jednak Krupińska postanowiła zachować się jak profesjonalistka i wykonała swoje zadanie.

Co o tym myślicie?

AW