Wiedzieliście, że Enrique Iglesias ma młodszego brata? Jest zabójczo przystojny i wygląda jak adonis. Mamy jego zdjęcia

Enrique Iglesias uchodzi za niezwykłego przystojniaka. Okazuje się, że jego młodszy brat - Julio Iglesias, Jr. - również odziedziczył fantastyczne geny i prezentuje się kapitalnie. Tylko spójrzcie na jego sylwetkę.
Zobacz wideo

Enrique Iglesias ma trzech braci. Jednym z nim jest Julio Iglesias Junior, który poszedł w ślady ojca oraz  starszego brata i również został muzykiem. Nie tylko to łączy braci - obaj uznawani są za zabójczo przystojnych i mają rzesze fanek. 

Kim jest młodszy brat Enrique Iglesiasa?

Julio Iglesias Junior ma 46 lat i zyskał popularność dzięki udziałowi w hiszpańskich edycjach takich programów, jak: "Taniec z Gwiazdami" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Muzyk w obu programach doszedł do półfinałów i zajął trzecie miejsce. W latach 1999-2014 wydał cztery płyt, ale żadna z nich nie zdobyta światowego rozgłosu. Mimo że nigdy nie stał się tak popularny jak Enrique Iglesias, nie zrezygnował z kariery i nadal koncertuje. 

Julio Iglesias Junior spełnia się również w roli modela. Występował w kampaniach reklamowych takich marek, jak Versace czy Gap Inc. Proponowano mu także role filmowe - miał między innymi zagrać w operze mydlanej "Wszystkie moje dzieci", ale nie przyjął roli. 

W 2012 roku gwiazdor wziął ślub z belgijską modelką Charisse Verhaert. Dzięki mediom społecznościowym, wiemy też, że Julio Iglesias Junior jest wielkim miłośnikiem zwierząt, zwłaszcza psów. Sam ma suczkę, która wabi się Molly. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.