Wiedzieliście, że Enrique Iglesias ma młodszego brata? Jest zabójczo przystojny i wygląda jak adonis. Mamy jego zdjęcia

Enrique Iglesias uchodzi za niezwykłego przystojniaka. Okazuje się, że jego młodszy brat - Julio Iglesias, Jr. - również odziedziczył fantastyczne geny i prezentuje się kapitalnie. Tylko spójrzcie na jego sylwetkę.

Enrique Iglesias ma trzech braci. Jednym z nim jest Julio Iglesias Junior, który poszedł w ślady ojca oraz  starszego brata i również został muzykiem. Nie tylko to łączy braci - obaj uznawani są za zabójczo przystojnych i mają rzesze fanek. 

Kim jest młodszy brat Enrique Iglesiasa?

Julio Iglesias Junior ma 46 lat i zyskał popularność dzięki udziałowi w hiszpańskich edycjach takich programów, jak: "Taniec z Gwiazdami" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Muzyk w obu programach doszedł do półfinałów i zajął trzecie miejsce. W latach 1999-2014 wydał cztery płyt, ale żadna z nich nie zdobyta światowego rozgłosu. Mimo że nigdy nie stał się tak popularny jak Enrique Iglesias, nie zrezygnował z kariery i nadal koncertuje. 

Julio Iglesias Junior spełnia się również w roli modela. Występował w kampaniach reklamowych takich marek, jak Versace czy Gap Inc. Proponowano mu także role filmowe - miał między innymi zagrać w operze mydlanej "Wszystkie moje dzieci", ale nie przyjął roli. 

W 2012 roku gwiazdor wziął ślub z belgijską modelką Charisse Verhaert. Dzięki mediom społecznościowym, wiemy też, że Julio Iglesias Junior jest wielkim miłośnikiem zwierząt, zwłaszcza psów. Sam ma suczkę, która wabi się Molly. 

AG

Więcej o:
Komentarze (49)
Wiedzieliście, że Enrique Iglesias ma młodszego brata? Jest zabójczo przystojny i wygląda jak adonis. Mamy jego zdjęcia
Zaloguj się
 • Gość: W.

  Oceniono 27 razy 27

  Skoro ma 46 lat, to chyba raczej starszy brat... Ja już się przyzwyczaiłam, ze najwyraźniej język polski nie był ulubionym przedmiotem w szkole redaktorów Plotka,, ale wyglada na to, ze z matematyka było jeszcze gorzej 😱

 • Gość: mirek_dl@wp.pl

  Oceniono 19 razy 19

  Adonis to nie jest ucho od nocnika tylko postać z mitologii dlatego piszemy z wielkiej litery!

 • Gość: salcia

  Oceniono 9 razy 9

  skoro Enrique ma 44 lata, to Julio mający 46 lat jest faktycznie jego młodszym bratem ://// redaktorzy - do nauki, a nie do pisania na plotku !!!!! to już nie jest nawet poziom gimnazjum, to żenada !!!!!

 • ilenka50

  Oceniono 9 razy 9

  Enrique Iglesias ma bardzo liczne rodzeństwo. Mysle, że on sam nie wie o niektórych braciach o siostrach. Kochani redaktorzy, jego tatą jest Julio Iglesias, gość, którego okrzyknieto w swoim czasie legendą seksu", i ktory sam chwalił się kilkoma tysiącami kochanek.

 • tadeuszzex

  Oceniono 11 razy 9

  eeeeee, to juz wole Enrique

 • Gość: moko

  Oceniono 12 razy 6

  Taki Ivan Komarenko. Nabotoksowany, sztuczny i bez głosu. Ładny uśmiech po seniorze.

 • sigillum.2

  Oceniono 6 razy 4

  Wygląda jak brat E.Górniak.

 • Gość: Aga

  Oceniono 3 razy 3

  Enrique piękniejszy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX