Doda znalazła rękopis swojego największego hitu. "Nie daj się" zapisała z tyłu faktury, a pierwsza wersja refrenu brzmiała inaczej

Doda robiąc domowe porządki, znalazła w pudełkach rękopisy swoich utworów. Pochwaliła się, że utwór "Nie daj się" początkowo miał zupełnie inny tekst. Wokalistka zapisała go wówczas na wymiętej fakturze.
Zobacz wideo

Dla niektórych królowa skandali, a dla innych prawdziwa muzyczna torpeda. Choć nie każdy należy do sympatyków Dody, raczej większość Polaków teksty jej piosenek zna. Jednym z jej największych hitów jest utwór "Nie daj się". Tylko na serwisie YouTube ma on ponad 11 milionów wyświetleń. Jak się okazuje, początkowo brzmiał zupełnie inaczej. Doda podczas wiosennych porządków znalazła pudło z rękopisami swoich tekstów, czym pochwaliła się na Instagramie.

Nie wierzę. To jest hit. Słuchajcie, znalazłam na fakturze z 2008 roku tekst do piosenki "Nie daj się" - mówiła na Instastory.

Doda pochwaliła się rękopisami swoich utworów

Okazuje się, że w refrenie zamiast frazy "nie daj się", pierwotnie było "nie bój się". 

Nie bój się, ludzie niech sobie myślą - czytamy na pomiętej kartce papieru.

Rękopis utworu 'Nie daj się'Rękopis utworu 'Nie daj się' Screen / Instagram / Doda

A fakt, że Doda zapisała go na jednej z pomiętych faktur, chyba najlepiej potwierdza powiedzenie, że wena czasem przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie, prawda?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: