Katarzyna Grochola wzięła sekretny ślub. Co za historia! "Po czterech godzinach zapytał, czy może mnie pocałować"

Katarzyna Grochola trzeci raz wyszła za mąż - i to dziewięć miesięcy temu! Para trzymała swój ślub w tajemnicy, wiedzieli o nim tylko najbliżsi. Kim jest Stanisław Bartosik, trzeci mąż pisarki?

Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik wzięli ślub. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pisarka utrzymywała to w tajemnicy aż przez dziewięć miesięcy. Wcześniej Grochola chętnie dzieliła się kolejnymi związkami i rozstaniami w mediach.

Zobacz wideo

Katarzyna Grochola wyszła za mąż. Kim jest Stanisław Bartosik?

Stanisław Bartosik został trzecim mężem Katarzyny Grocholi. Razem pojawili się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o swoim związku.

Katarzyna Grochola spotyka się z Bartosikiem już od dwóch lat, zaś ślub zakochani wzięli w sierpniu 2018 roku. Okazuje się, że choć Grochola nie rozgłaszała wszem i wobec informacji o ślubie, nie kryła się z obrączką na palcu. Poznali się przez wspólnych znajomych na benefisie jednego z przyjaciół.

Wpadliśmy na siebie, ja wchodziłem, Kasia schodziła - mówił Stanisław Bartosik.

Po czterech godzinach już kończyło się na pocałunkach.

Po czterech godzinach zapytał, czy może mnie pocałować. To mnie tak strasznie rozśmieszyło, że się zgodziłam. To było kapitalne! - mówiła Katarzyna Grochola.

A kim jest Stanisław Bartosik? Mąż pisarki to ceniony puzonista. Grochola chętnie zdradza jego drobne sekrety:

Nie wie, czy jest głodny, dopóki nie sprawdzi, która jest godzina. Ma 16 szczoteczek do zębów. Ale widzę, że przywiózł sobie dwie następne. Właściwie nic nas nie łączy, nie ma między nami podobieństw, więc chyba dlatego się pobraliśmy - żartuje Grochola.

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego!

Więcej o: