Andrzej Gołota od lat nie pokazywał swojego syna. Zrobiła to za niego żona. Kim jest 22-letni syn boksera?

Kim jest Andrzej Gołota Junior? Syn polskiego boksera ma już 22 lata. Jego najnowsze zdjęcia pojawiły się na Instagramie Marioli Gołoty.

Andrzej Gołota do niedawna był jednym z najpopularniejszych polskich bokserów. Jednak lata świetności sportowca już minęły. Niedawno o Gołocie znów zrobiło się głośno, a to za sprawą programu "Agent - Gwiazdy", w którym pięściarz wystąpił u boku swojej żony Marioli Gołoty.

Dotąd brązowy medalista olimpijski z Seulu i mistrzostw Europy z Aten nie był aktywny w mediach społecznościowych. Podobnie jak jego żona. Teraz małżeństwo zmieniło zwyczaje. Co więcej, Mariola Gołota pokazała, jak wygląda ich syn - 22 letni Andrzej Gołota Junior.

Kim jest Andrzej Gołota Junior? 

Andrzej Gołota i Mariola Gołota mają dwoje dzieci 28-letnią Alexandrę i 22-letniego Andrzeja. To właśnie zdjęcia tej drugiej pociechy sportowca pojawiły się na Instagramie Marioli Gołoty, 

Syn pięściarza, podobnie jak sławny ojciec, próbował swoich sił w boksie. Andrzej Gołota Junior nie podążył jednak tą ścieżką życiową - wybrał bowiem studia i prowadzenie biznesu. Ze sportem nie zerwał jednak całkowicie i amatorsko grywa w koszykówkę. 

Andrzej Gołota Junior podobny do ojca?

Andrzej Gołota Junior wydaje się bardzo podobny do ojca. Obaj panowie są podobnej postury. Uwagę zawracają na to również internauci. 

Syn bardzo przystojny! Gratulacje.
Świetne chłopy.
Jacy Twoi Panowie są podobni! No i mały Andrzejek już nie jest mały - czytamy wśród komentarzy na Instagramie Marioli Gołoty. 

Tez widzicie podobieństwo?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.