Wiedzieli軼ie, 瞠 Dominika Gwit ma m這dszego brata? Daniel to niez造 przystojniak, a jego muskulatura robi wra瞠nie

Brat Dominiki Gwit wybra zupe軟ie inn drog ni jego starsza siostra. 23-latek zamiast kariery w show-biznesie zdecydowa si na prac na morzu.

Dominika Gwit jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Aktorka zdobywa sympatię fanek dzięki temu, że zachęca je do zaakceptowania siebie oraz walki ze swoimi słabościami. Ślub 30-latki z Wojtkiem Dunaszewskim był bardzo medialnym wydarzeniem. Można by się więc było spodziewać, że gwiazda nie przykłada szczególnej wagi do dbania o swoją prywatność. Nic bardziej mylnego. 

Zobacz wideo

Gwit do tej pory udało się utrzymać w tajemnicy fakt, że ma młodszego brata. Zajrzeliśmy na profil Daniela na Instagramie. Trzeba przyznać, że nie widać między nimi zbyt wielkiego podobieństwa, jednak wiemy, że tę dwójkę łączy bardzo silna więź.

Daniel Gwit - kim jest brat aktorki?

Brat aktorki ma 23 lata i mieszka w Gdyni. Ukończył studia na Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, a od roku może poszczycić się stopniem inżyniera. Morze to jego pasja i nic w tym dziwnego, w końcu z wykształcenia jest marynarzem i ratownikiem. Gdy nie jest na statku lubi podróżować. Patrząc na zdjęcia Daniela nie trudno też domyślić się, że chłopak lubi spędzać czas ćwicząc na siłowni. Na to przynajmniej wskazuje jego imponująca muskulatura.

Daniel GwitDaniel Gwit Instagram/siemagwiciu

Daniel GwitDaniel Gwit Instagram/siemagwiciu

Daniel GwitDaniel Gwit Instagram/siemagwiciu

Daniel GwitDaniel Gwit Instagram/siemagwiciu

Zgodzicie się chyba z nami, że brat Dominiki Gwit to niezły przystojniak? Dla wszystkich wielbicielek jego urody mamy jednak złą wiadomość - serce chłopaka jest już zajęte. Daniel spotyka się z młodszą o dwa lata Klaudią Wieczorek. Para nie szczędzi sobie czułości na Instagramie. Dawno nie widzieliśmy tak niepodobnego do siebie rodzeństwa.