Kylie Jenner sporo schudła. Tak szczupła nie była chyba nawet przed ciążą

Kylie Jenner pochwaliła się w sieci swoim płaskim brzuchem. Celebrytka w pełni powróciła już do formy sprzed ciąży, a może jest nawet jeszcze szczuplejsza.

Figura Kylie Jenner przez wielu uważana jest za ideał. Kobiece kształty celebrytki mogą wprawić w zachwyt niejednego mężczyznę. Jednak ciało Kylie zmieniło się, gdy ta zaszła w ciążę. To oczywiście naturalna rzecz, lecz tuż po porodzie Jenner zapowiedziała walkę o powrót do formy sprzed ciąży. Po jej najnowszych zdjęciach wnioskujemy, że już osiągnęła ten cel. Na Instagramie pochwaliła się swoim bardzo szczupłym brzuchem. Po ciąży nie ma śladu. 

Zobacz wideo

Kylie Jenner wróciła do formy sprzed ciąży. Sporo schudła

Dodajmy w tym miejscu, że Kylie Jenner ponad rok temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, Stormi Webster. To wówczas sama przyznała, że po ciąży pozostało jej kilka dodatkowych kilogramów, lecz szybko zamierza się ich pozbyć. Zaczęła więc intensywnie trenować, a efekty są zdumiewające. Kylie Jenner jest dziś szczuplejsza niż jeszcze przed urodzeniem Stormi. Najlepiej widać to na wideo, które celebrytka opublikowała na swoim InstaStory. 

 

Trzeba przyznać, że ta figura robi wrażenie. Kylie nie jest wychudzona, a jej ciało wygląda po prostu zdrowo. Młoda mama nie utraciła też kobiecych kształtów. Zgodzicie się? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.