Dawno niewidziana Shazza przyłapana przez paparazzi. Niedawno skończyła 51 lat, a nadal jest w świetnej formie

Shazza w sobotni poranek pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN". Gdy wychodziła, przyłapali ją fotoreporterzy. Na najnowszych zdjęciach gwiazda wygląda fenomenalnie.

Shazza w latach 90. uchodziła za "królową disco polo". Przypomnijmy, że to właśnie ona wylansowała wówczas takie przeboje jak "Bierz, co chcesz" czy "Baiao Bongo". Przez lata zachwycała nienaganną sylwetką i urodą bogini. Jak się dziś okazuje, nic w tej kwestii nie uległo zmianie. Shazza, która w ubiegłym roku skończyła 51 lat, nadal zachwyca. 

Zobacz wideo

Shazza w "Dzień Dobry TVN". Jak dziś wygląda? 

Shazza wzbudziła ogromne zainteresowanie paparazzi, którzy przyłapali ją, gdy ta odpuszczała studio "Dzień Dobry TVN". Do śniadaniówki została zaproszona, by porozmawiać o tym, czy tak naprawdę wiek ma w dzisiejszych czasach jakiekolwiek znaczenie. Wnioskując po najnowszych zdjęciach Shazzy, możemy pokusić się o stwierdzenie, że w jej przypadku czas po prostu się zatrzymał. Gwiazda wygląda fantastycznie i nadal jest w świetnej formie. 

Shazza miała na sobie czarne kozaki za kolano, do których dobrała również czarny płaszcz z kapturem. Gwiazda zdecydowała się także na sporej wielkości okulary przeciwsłoneczne, jednak to żadnym stopniu nie przeszkodziło nam w rozpoznaniu "królowej disco polo". 

Elegancka stylizacja sprawdziła się więc fenomenalnie. Myślcie, że wizyta Shazzy w śniadaniówce zwiastuje jej wielki powrót na polską estradę? 

DH

Więcej o:
Copyright © Agora SA