George Clooney broni Meghan Markle. Aktor oburzył się podczas publicznego przemówienia. "Ona jest ścigana i oczerniana"

George Clooney jest przyjacielem Meghan Markle, dlatego postanowił stanąć w jej obronie. Nie podoba mu się lincz na ciężarną kobietę.

George Clooney i jego żona Amal przyjaźnią się z Meghan Markle i księciem Harrym. Obie pary świetnie czują się w swoim towarzystwie, dlatego nic dziwnego, że aktor wraz z małżonką zostali zaproszeni na królewski ślub, a później cała czwórka wybrała się na wspólne wakacje do włoskiej willi Clooneya. Co więcej, podobno George i Amal mają zostać rodzicami chrzestnymi pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego.

Zobacz wideo

ZOBACZ: Meghan Markle i książę Harry wybrali już rodziców chrzestnych dla dziecka? Media donoszą: To gwiazdorska para prosto z Hollywood

George Clooney broni ciężarnej księżnej Sussex

Jak podaje magazyn "Hello!", aktor podczas wystąpienia na jednej z imprez w Los Angeles, postanowił zabrać głos w sprawie medialnego linczu, który dotyka Meghan. Podobno kiedy zapytano go, czy zostanie ojcem chrzestnym pierwszego dziecka Markle, bardzo się zdenerwował i rozpoczął swój wywód:

Bardzo chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan wszędzie. Ona jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza.

George nawiązał również do afery, która ostatnio wybuchła wokół Meghan. Otóż do sieci trafił prywatny list, który księżna napisała do ojca. Poprosiła go, aby zaprzestał medialnej nagonki na nią.

Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować. Do mediów wyciekł list od córki do ojca, a wy go wszędzie publikujecie. Meghan jest niesprawiedliwie traktowana. To nieodpowiedzialne zachowanie. Jestem tym bardzo zdziwiony- powiedział Clooney.

To bardzo szlachetne ze strony aktora, że wstawił się za swoją przyjaciółką.

JP