Na ślubie Meghan i Harry'ego pojawiło się mnóstwo gwiazd. Skąd się znają? Amal i księżna mają tego samego fryzjera, a reszta?

Na ślubie i weselu księcia Harry'ego i księżnej Meghan było mnóstwo gwiazd. Części z nich nawet nie podejrzewaliśmy o tak bliskie zażyłości z rodziną królewską. Skąd się znają i dlaczego zostali zaproszeni na sobotnią uroczystość? Zobaczcie.
Amal, George Clooney Amal, George Clooney AP

Amal i George Clooney

Amal Clooney podobno przyjaźni się z Meghan Markle, od kiedy ta przeprowadziła się do Londynu. Zostały sobie przedstawione przez wspólną znajomą.

Mają też tego samego fryzjera, Miguela Pereza.

Wygląda jednak na to, że to jej mąż bawił się na weselu lepiej. Robił drinki, serwował szoty i podobno tańczył niemal z każdą księżną.

David, Victoria Beckham David, Victoria Beckham AP

David i Victoria Beckham

Zaproszenie Beckhamów nie było dużą niespodzianką - byli też obecni na ślubie księżnej Kate i księcia Williama w 2011 roku. Co prawda para nie jest tak blisko z Meghan i Harrym, ale piłkarz współpracował z księciem przy kilku kampaniach charytatywnych w ostatnich latach.

Oprah Winfrey Oprah Winfrey AP

Oprah Winfrey

Relacja Winfrey z Meghan i Harrym jest dosyć niejasna. Prawdopodobnie została zaproszona ze względu na swoją działalność filantropijną i relację z matką Meghan, Dorią Raglan.

Jak podaje 'The Sun', Oprah była na ślubie, żeby przeprowadzić też wywiad z Raglan na temat rasizmu, którego odświadczyła.

Zarówno Doria jak i Meghan czuły, że ważne jest, żeby Oprah była na weselu, żeby mogła naprawdę to zrozumieć - podaje źródło tabloidu.

W marcu Raglan spędziła 6 godzin w posiadłości Winfrey rozmawiając o wywiadzie.

Patrick J. Adams Patrick J. Adams AP

Patrick J. Adams

Patrick J. Adams i jego żona, Troian Bellisario, poznali Meghan na planie serialu 'W garniturach', w którym oboje grafi (Adams od pierwszego sezonu, Bellisario od czwartego).

Dzięki aktorce i jej Instagramowi mogliśmy zobaczyć, jaka wspaniała niespodzianka dla gości była przyszykowana przez młodą parę. Każdy chętny dostał... kapcie na zmianę.

ZOBACZ: Całe wesele w niewygodnych butach to nie lada wyzwanie. Na szczęście Harry i Meghan mieli dla gości wspaniałe rozwiązanie

Serena Williams Serena Williams AP

Serena Williams

Serena Williams przyjaźni się z Meghan od kiedy poznały się na meczu charytatywnym w 2014 roku. 

Wcześniej księżna na swoim blogu, 'The Tig', napisała, że Williams była jej bliską powierniczką i od razu się zakolegowały.

James Blunt z żoną, Sofią Wellesley James Blunt z żoną, Sofią Wellesley AP

James Blunt i Sofia Wellesley

James Blunt służył z księciem Harrym w wojsku. Jak podaje 'The Sun', piosenkarz przyjaźni się z Harrym od kilku lat i mają dużo wspólnych interesowań.

Tom Hardy Tom Hardy POOL GETTY / AP/EAST NEWS

Tom Hardy

Aktor Tom Hardy przyjaźni się z Harrym od kilku lat i jest ambasadorem fundacji księcia Karola, The Prince's Trust, która pomaga młodzieży wrócić na dobrą drogę w życiu.

Idris Elba i Sabrina Dhowre Idris Elba i Sabrina Dhowre POOL PA / AP/EAST NEWS

Idris Elba

Co prawda aktor Idris Elba i jego narzeczona, Sabrina Dhowre, nie są przyjaciółki Harry'ego i Meghan, ale mają silne połączenia z organizacjami charytatywnymi rodziny królewskiej.

Elba, podobnie jak Hardy, jest ambasadorem The Prince's Trust. Wcześniej był jedną z osób, które otrzymały od nich pomoc.

Rzuciłem szkołę w wieku 16 lat. Marzyłem o tym, żeby iść do National Youth Music Theatre, ale zniechęciłem się, gdy zobaczyłem, ile to kosztuje - mówił 'The Mirror' w 2013 roku. - To The Prince's Trust umożliwiło mi spełnienie tego marzenia. Dali mi grant w wysokości 1500 funtów i postawili mnie na drodze, która ostatecznie zmieniła moje życie.

Joss Stone Joss Stone Danny Lawson / PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Joss Stone

Według 'The Mirror', piosenkarka Joss Stone i Harry przyjaźnią się od 2005 roku, kiedy poznali się na imprezie The Prince's Trust. Stone jest też ambasadorką fundacji Harry'ego, Sentebale, która pomaga sierotom z Lesotho cierpiącym na AIDS.