Obrzydliwy komentarz hejtera pod postem Ewy Chodakowskiej. Ostra reakcja trenerki. "Bledniesz przy Owsiaku!". Brawo!

Ewa Chodakowska opublikowała w sieci wpisy, w których odniosła się zarówno do tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, jak i smutnej decyzji Jurka Owsiaka o rezygnacji z prezesury nad WOŚP. Poruszające słowa trenerki nie spodobały się jednak wszystkim internautom.

Paweł Adamowicz zmarł w miniony poniedziałek w skutek brutalnego ataku 27-letniego nożownika. Tragiczne wydarzenie miało miejsce w trakcie 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na chwilę przed tradycyjnym "Światełkiem do nieba". Prezydent Gdańska w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie przeszedł kilkugodzinną operację. Niestety, lekarzom z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego nie udało się uratować mężczyzny. Polska pogrążona jest dziś w żałobie. Wyraz swojego smutku okazują również gwiazdy i celebryci, a na Instagramie dominują głównie treści dotyczące śmierci Adamowicza i niesamowitej niesprawiedliwości, jaka go spotkała. Wśród gwiazd, które włączyły się do akcji #stopnienawiści oraz #muremzajurkiem, znalazła się także i Ewa Chodakowska. Jeden z wpisów gwiazdy przyciągnął niestety hejterów.

Paweł Adamowicz nie żyje. Ewa Chodakowska pożegnała polityka

Ewa Chodakowska opublikowała na Instagramie między innymi wymowny, czarny kwadrat, który opatrzony został poruszającym tekstem utworu Czesława Niemena pt.: "Dziwny jest ten świat". W ten sposób gwiazda wyraziła swoją niezgodę na nienawiść, jaka w ostatnim czasie ogarnęła nasz kraj. Na jej profilu pojawił się także post pełen wsparcia dla Jurka Owsiaka. Jednak mimo że wpisy gwiazdy spotkały się z dość dużym poparciem ze strony internautów, to nie obyło się również i bez agresywnego komentarza w stosunku do Jurka. Warto w tym miejscu dodać, że główny przedstawiciel WOŚP, tuż po tragicznej wiadomości na temat śmierci Pawła Adamowicza, zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa fundacji.  

Ewa Chodakowska broni Jurka Owsiaka

Internauta w komentarzu pod wpisem Chodakowskiej zarzucił trenerce, że błędem z jej strony jest bronienie Jurka Owsiaka, kiedy tak naprawdę to dzieci zbierają pieniądze na niego, a nie on na chore dzieci (sic!). 

Tylko jeszcze dopowiedz, że te domy budują dla Owsiaka i jego rodziny. To dzieci zbierają na Owsiaka, a nie Owsiak na dzieci. A ksiądz? Cóż, pod koniec życia jego choroba mocno dawała znać o sobie. Nie dziękuj Ewka, bo naprawdę nie ma za co. Ot, taka praca pasożyta i świeckiego świętego, napompowanego przez dawne służby PRL-u, SB i WSI - napisał.

Odpowiedź Ewy była natychmiastowa, a przy tym bardzo stanowcza. 

Pana Owsiaka, jeśli już! Mam powyżej dziurek w nosie opinie ludzi, którzy rozliczają z życia tych, którzy realnie pomagają innym. Dom? Domy? Pałace dla Owsiaka i jego rodziny za to, co robi! Należy się bezsprzecznie! Nie nazywaj Jurka pasożytem, bo bledniesz przy nim, kim zatem jesteś? - napisała w odpowiedzi trenerka.

Brawo Ewka! Również dołączacie się do tej akcji? 

DH

Więcej o:
Komentarze (52)
Obrzydliwy komentarz hejtera pod postem Ewy Chodakowskiej. Ostra reakcja trenerki. "Bledniesz przy Owsiaku!". Brawo!
Zaloguj się
 • Gość: Mi

  Oceniono 58 razy 44

  Jurkowi Owsiakowi udało się cos niesamowitego na skalę światowa. Pozostanie synonimem tego wielkiego czynu. A hejterzy niech hejtuja skoro taki jest cel ich żałosnego życia. Nikt nie będzie o nich pamiętał, nikt nie zapłacze.

 • Gość: I_wona

  Oceniono 46 razy 38

  Fundacja Jurka Owsiaka to chyba najbardziej skontrolowana fundacja w Polsce. I nic nieprawidłowego nie wykryto. A przecież naprawdę się starano !!! Więc skąd biorą się te opinie ze Owsiak kradnie ??? Ludzie - myślcie !!!!

 • Gość: Magda s

  Oceniono 39 razy 33

  Wierzyć mi się nie chce, ze ludzie potrafią być tak podli, egoistyczni i głupi!!!
  Czemu nikt z tych "czepiających się" i rozliczających Jurka Owsiaka nie podejmie się tego, co on robi????
  Tylko siedzą przed monitorami i obrzucają błotem człowieka, który zrobił taaaaak wiele dobrego !!
  Powinniśmy wraz z nim dążyć do tego, by ratować innym życie, by pomagać, wspierać, dawać serce!!!!
  I niech zamiklną ci, którzy pomagać nie chcą i nie potrafią i dadzą spokój tym, którxy to robią, z sercem!!!

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 16 razy 16

  Ale ludzie mają ból d*py. Przecież dawanie do puszki jest dobrowolne. Chcesz dajesz, nie chcesz nie dajesz. Ale oczywiście Polacy, to naród który nie może siedzieć cicho i cieszyć się z tego, że jakoś wiedzie im się w życiu. No właśnie, "Jakoś". Zamiast cieszyć się z tego, iż nie mają gorzej w życiu niż inni, to zazdroszczą tym co mają lepiej. A zamiast marnować na to swój czas i energię, przeznaczyliby go właśnie na polepszanie swojego bytu. Ale łatwiej jest obrzucać błotem z zazdrości, niż wysilić się by samemu do czegoś lepszego dojść. Tfuuu. Nie trawię takich ludzi. Albo siedzisz na tyłku i nic nie robisz, ale nie narzekasz. Albo ruszasz du*ę i robisz coś, by nie mieć powodu do narzekania.
  Ja popieram Owsiaka z całego serca. Tyle kasy zbiera co roku na ratowanie ludzkich istnień, że nie jest istotne dla mnie, czy bierze tej kasy też trochę dla siebie. Nie jestem tak podła i zawistna, by czepiać się o to ile bierze z tego dla siebie. I tak tej kasy jest tyle, że najważniejsze jest ile dzięki niej uratuje się ludzkich istnień. Naprawdę w przeciwnikach Owsiaka jest tyle zajadłości, tyle materializmu? Skąd się biorą tacy ludzie, którzy nie mogą przełknąć że inni mają lepiej od nich samych. Nie mają własnego życia?
  Faktycznie. Oby tylko ci hejterzy nigdy nie skorzystali ze sprzętu ufundowanego ze zbiórki wośp, bo im się nie należy.

 • Gość: Paula

  Oceniono 11 razy 11

  Hejterzy opluwający Owsiaka to ludzie, którzy sami nic w życiu nie osiągnęli....nikomu nie pomogli...
  nikt ich nie lubi...i samym ze sobą jest im trudno wytrzymać...
  Ludzie przesiąknięci zazdrością i jadem... przychodzą do domu zakładają kapcie i siedzą pod pantoflem...
  Nawet gdyby Owsiak utrzymywał siebie i całą karawanę to ma do tego prawo bo pomógł tysiącom ludzi dzieciom i starszym...
  I obyście hejterzy nie mieli okazji korzystać ze sprzętu zakupionego przez Owsiaka...
  Zresztą takie przypadki jak wy-to dno....

 • Gość: K

  Oceniono 5 razy 5

  Smieszy mnie postawa ludzi którzy sadza, ze jak ktoś pomaga profesjonalnie i to na taka skale będąc zaangażowanym w działalność przez kilka dekad i na 200%, to pomaganie jest za darmo. A za co człowiek ma żyć? To jest jemu należąca się pensja. Ja jestem psychoterapeuta i pomagam profesjonalnie czy wiec mam to robić za darmo? A zyc na ulicy? Ciężko pracuje i biorę na siebie wielka odpowiedzialność pomagając innym i to jest moja PRACA.

 • Gość: Zośka

  Oceniono 5 razy 5

  Ludzie co z wami, nigdy nic nie zrobiliście dobrego dla innych, a opluwacie zacnego człowieka. Jedna osoba dobrze napisała, nie chcesz to nie dajesz. Tacy to zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Wstyd i żenada.

 • Gość: Kari

  Oceniono 5 razy 5

  Owsiak robi to czego rząd nie robi. Jest niesamowity. Od tylu lat jest ma niego nagonka a on sobie z tym radzi. Teraz nadeszła kulminacja. Przekroczono granicę. Odkąd rządzi PiS jest mnóstwo nienawiści. Jarek obwinia o śmierć brata wszystkich tylko nie siebie a to on kazał lecieć. Mógł powiedzieć że nie leć jest zła pogoda. Stało się co się stało. Katastrofa. Zginęli ludzie. Oskarża wszystkich. Duda to tylko pionek. Wszyscy wiedzą kto rządzi. Rządzi mały ale zły ma potęgę człowiek, pełen nienawiści. Dziwne że ma wyznawców. ale to są ślepi ludzie . No i jeszcze ten kościół. Podobno ma służyć. Jezus przyszedł służyć. A oni? Żeby im sluzono, żeby im płacono. Jak ktoś oddaje pieniądze na WOŚP jest zły bo nie ma kosciol. Tylko że różnica jest taka że WOŚP ratuje życie naprawdę a kościół inwestuje w plebanie, budynki wycieczki. Księża nawet nie znają swoich parafian nie wiedzą jakie mają problemy. Gdzie to miłosierdzie? Gdzie dobro? Jurek Owsiak jest tym dobrem ale ludzie z nim postapili strasznie oskarżając o śmierć prezydenta Gdańska. Jurek jest jak światełko nadziei w tym strasznym kraju. Podobno Polska to kraj katolicki. Niestety tak jest. Ludzie ogarnijcie się. Gdzie miłość? Nie krzywdzcie się. Jurek nie poddawaj się! Jesteś wielki!

 • Gość: Viki

  Oceniono 5 razy 5

  Wysrańce a nie ludzie zeby jeszcze zazdroscic ze J.Owsiak ratuje ludzi.Najbardziej szczekają psy co nic pewnie nie robią.Jak jest ktorys taki mądry niech robi to samo co Jurek.Niech zbierze tyle ludzi na świecie,pewnie nie jeden idiota tutaj,nie wie co pisze a krytykuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX