Obrzydliwy komentarz hejtera pod postem Ewy Chodakowskiej. Ostra reakcja trenerki. "Bledniesz przy Owsiaku!". Brawo!

Ewa Chodakowska opublikowała w sieci wpisy, w których odniosła się zarówno do tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, jak i smutnej decyzji Jurka Owsiaka o rezygnacji z prezesury nad WOŚP. Poruszające słowa trenerki nie spodobały się jednak wszystkim internautom.

Paweł Adamowicz zmarł w miniony poniedziałek w skutek brutalnego ataku 27-letniego nożownika. Tragiczne wydarzenie miało miejsce w trakcie 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na chwilę przed tradycyjnym "Światełkiem do nieba". Prezydent Gdańska w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie przeszedł kilkugodzinną operację. Niestety, lekarzom z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego nie udało się uratować mężczyzny. Polska pogrążona jest dziś w żałobie. Wyraz swojego smutku okazują również gwiazdy i celebryci, a na Instagramie dominują głównie treści dotyczące śmierci Adamowicza i niesamowitej niesprawiedliwości, jaka go spotkała. Wśród gwiazd, które włączyły się do akcji #stopnienawiści oraz #muremzajurkiem, znalazła się także i Ewa Chodakowska. Jeden z wpisów gwiazdy przyciągnął niestety hejterów.

Paweł Adamowicz nie żyje. Ewa Chodakowska pożegnała polityka

Ewa Chodakowska opublikowała na Instagramie między innymi wymowny, czarny kwadrat, który opatrzony został poruszającym tekstem utworu Czesława Niemena pt.: "Dziwny jest ten świat". W ten sposób gwiazda wyraziła swoją niezgodę na nienawiść, jaka w ostatnim czasie ogarnęła nasz kraj. Na jej profilu pojawił się także post pełen wsparcia dla Jurka Owsiaka. Jednak mimo że wpisy gwiazdy spotkały się z dość dużym poparciem ze strony internautów, to nie obyło się również i bez agresywnego komentarza w stosunku do Jurka. Warto w tym miejscu dodać, że główny przedstawiciel WOŚP, tuż po tragicznej wiadomości na temat śmierci Pawła Adamowicza, zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa fundacji.  

Ewa Chodakowska broni Jurka Owsiaka

Internauta w komentarzu pod wpisem Chodakowskiej zarzucił trenerce, że błędem z jej strony jest bronienie Jurka Owsiaka, kiedy tak naprawdę to dzieci zbierają pieniądze na niego, a nie on na chore dzieci (sic!). 

Tylko jeszcze dopowiedz, że te domy budują dla Owsiaka i jego rodziny. To dzieci zbierają na Owsiaka, a nie Owsiak na dzieci. A ksiądz? Cóż, pod koniec życia jego choroba mocno dawała znać o sobie. Nie dziękuj Ewka, bo naprawdę nie ma za co. Ot, taka praca pasożyta i świeckiego świętego, napompowanego przez dawne służby PRL-u, SB i WSI - napisał.

Odpowiedź Ewy była natychmiastowa, a przy tym bardzo stanowcza. 

Pana Owsiaka, jeśli już! Mam powyżej dziurek w nosie opinie ludzi, którzy rozliczają z życia tych, którzy realnie pomagają innym. Dom? Domy? Pałace dla Owsiaka i jego rodziny za to, co robi! Należy się bezsprzecznie! Nie nazywaj Jurka pasożytem, bo bledniesz przy nim, kim zatem jesteś? - napisała w odpowiedzi trenerka.
 

Brawo Ewka! Również dołączacie się do tej akcji? 

DH