Wpadka TVN-u w obliczu tragedii z Koszalina. Gessler w "KR" odwiedziła escape room w dniu pogrzebu dziewczynek

TVN wyemitował odcinek "Kuchennych rewolucji", w którym załoga udała się do escape roomu. Widzowie oburzeni tym, że odcinek został nadany w dniu pogrzebu nastolatek z Koszalina.
Zobacz wideo

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do wpadek telewizyjnych. Jedne są śmieszne, inne mniej. Jednak to, co widzowie zobaczyli w czwartkowy wieczór na antenie stacji TVN było nietaktowne, niesmaczne i przede wszystkim nie na miejscu. Choć domyślamy się, że ze strony TVN-u było to zwykłe niedopatrzenie.

Odcinek "Kuchennych rewolucji" z wizytą w escape room

Z racji przerwy między sezonami "Kuchennych rewolucji", TVN emituje powtórki show. W czwartkowy wieczór stacja nadała odcinek, w którym Magda Gessler, w ramach rozrywki i integracji, zabrała załogę restauracji do jednego z escape roomów w Lublinie. 

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie tragedia, jaka spotkała w escape roomie pięć nastolatek z Koszalina i fakt, że dokładnie w czwartek - w dniu emisji "Kuchennych Rewolucji" - odbył się pogrzeb dziewcząt. 

Niedopatrzenie TVN-u nie umknęło uwadze widzów. Na Twitterze pojawiły się posty oburzonych internautów.

Jestem zbulwersowany faktem, że w dniu pogrzebu 5 dziewcząt, które zginęły w pożarze tzw., escape roomu, TVN wyemitowało kolejny odcinek kuchennych rewolucji, w którym bohaterzy odcinka mają wydostać się z escape roomu w ramach tzw. integracji zespołu kuchni. Gratuluje TVN-owi wyczucia i współczucia wszystkim, których dotknęła ta tragedia - czytamy na Teleshow.pl.
To, co widzę teraz w "Kuchennych Rewolucjach" jest przynajmniej dziwne... Pracownicy restauracji, w ramach ćwiczenia, które zleciła Magda, mają wydostać się z escape roomu.
"Kuchenne rewolucje" i odcinek w escape roomie. Ja pie*dole, jaki timing...

Oglądaliście ten odcinek? Co o tym myślicie? Póki co TVN nie zabrał głosu w tej sprawie. 

Tragedia w escape roomie - co wydarzyło się w Koszalinie?

W miniony piątek w koszalińskim escape roomie doszło do pożaru. Przyczyną był najprawdopodobniej ulatniający się z butli gaz. W środku było pięć przyjaciółek, które świętowały urodziny jednej z dziewcząt. Żadnej z nich nie udało się uratować. 15-latki zginęły. W czwartek odbył się ich pogrzeb. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS