Agnieszka Grochowska miała poważny wypadek. Jej samochód dachował. Aktorka mogła zginąć

Agnieszka Grochowska może mówić o dużym szczęściu. Jak donosi "Dobry Tydzień", samochód aktorki dachował. W następstwie wypadku jej koleżanka odniosła poważne obrażenia.

Aktorkę niebawem będziemy mogli obejrzeć w międzynarodowej produkcji "Teen Spirit". Agnieszka Grochowska pojawi się między innymi u boku Elle Fanning. To właśnie podczas zdjęć w Rzymie doszło do poważnego w skutkach wypadku. Polska gwiazda w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyznała, że w trakcie kręcenia jednej ze scen samochód, którym jechała, niespodziewanie dachował. Zdarzenie było dla niej niezwykle traumatyczne.

Zobacz wideo

Agnieszka Grochowska otarła się o śmierć

Choć wypadki na planach zdjęciowych często się zdarzają, aktorka przyznała, że cudem uszła z życiem. Niestety, mniej szczęścia miała jej koleżanka.

Samochód dachował, moja koleżanka, która prowadziła, była poważniej ranna - powiedziała Agnieszka w rozmowie z tygodnikiem.

Ekipa produkcyjna i świadkowie mówili, że zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Można mówić o cudzie. Skończyło się jedynie na strachu i kilku niegroźnych zadrapaniach, po których nie ma już śladu. Jednak Grochowska ma świadomość, że mogła zginąć.

Poczułam na własnej skórze, jak ulotne jest życie, jak łatwo i bez sensu może się skończyć… Obiecałam sobie, że będę się cieszyła wszystkim i pytanie: "Po co?" zastąpi: "Dlaczego nie" - przyznała w rozmowie z gazetą.

Agnieszka Grochowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Dzięki magnetycznej urodzie i świetnym filmowym kreacjom skradła serca fanów i krytyków. Prywatnie jest mamą 2-letniego Henia i 6-letniego Władysława.

AD

Więcej o: