Jeszcze niedawno zarzucano jej Photoshopa. Tym zdjęciem była Tomasza Kammela udowodniła, że jeszcze bardziej schudła. "Nie do poznania"

Katarzyna Niezgoda opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcie. Fani są zachwyceni jej figurą. Widać, że sporo schudła.
Zobacz wideo

Katarzyna Niezgoda pod koniec ubiegłego roku napisała książkę "Pięścią w szklany sufit". Okładka jej pisarskiego debiutu wzbudziła kontrowersje. Internauci zarzucali bizneswoman przesadną ingerencję grafika. W rozmowie z Plotkiem odpowiedziała wówczas niedowiarkom.

Po pierwsze: ja się bardzo zmieniłam, a zdjęcia, które się ukazują w internecie, to nie są zdjęcia aktualne. Po drugie: to jest praca wspaniałego fotografa, Tamary Pieńko, która i ustawiła mnie właściwie, i zrobiła dobre światło... Także to jest naprawdę praca ludzi, którzy się na tym znają - mówiła Niezgoda.

Kilka dni temu była partnerka Tomasza Kammela pochwaliła się nową fotografią. I zamknęła wszystkim usta.

Nic dziwnego, że w komentarzach nie brakowało zachwytów.

Pięknie pani wygląda!
Super figura. Gratulacje. 
Jakie piękne nogi!
Fantastycznie pani wygląda. Klasa!
Coraz piękniejsza.
Ale laseczka!
A pani jeszcze schudła.
Nie do poznania! 10 na 10 - czytamy.

Z powyższymi opiniami nie sposób się nie zgodzić. Katarzyna Niezgoda w ciągu kilku ostatnich lat przeszła diametralną metamorfozę. Nie tylko wyszczuplała, ale także zmieniła kolor włosów i styl ubierania się. Tak trzymać, bo efekt robi wrażenie.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>