"Wyszedł z domu, a potem wrócił tylko po rzeczy. Ania jest zdruzgotana". Znajoma pary o rozstaniu Wendzikowskiej

Kiedy Anna Wendzikowska i Jan Bazyl rozstali się, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Teraz zaczynają pojawiać się nowe fakty dotyczące ich trudnej relacji.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl zaczęli spotykać się na początku 2017 roku. Para zamieszkała ze sobą po pięciu miesiącach związku, a "chwilę" później ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Kiedy wydawało się, że gwiazda TVN wreszcie ułożyła sobie życie, miesiąc po porodzie dziennikarka i biznesmen rozstali się.

Zobacz wideo

Od razu zaczęto plotkować, że para już wcześniej przechodziła kryzys, ale ciąża miała pozytywnie wpłynąć na ich związek. Ostatecznie nie wytrzymali próby czasu. Mężczyzna miał podobno wyprowadzić się z domu w ciągu kilku godzin.

Janek po prostu wyszedł z domu. A następnego dnia wrócił po rzeczy. Ania jest zdruzgotana i załamana. Płacze, jak o tym mówi. Sytuację przeżywa też jej starsza córka, Kornelka, która bardzo się z nim zżyła. Mała po prostu za nim tęskni – zdradziła w rozmowie z "Super Expressem" znajoma gwiazdy.

Jan Bazyl porzucił Annę Wendzikowską, bo nie radził sobie z nową rolą?

Jak dowiedział się magazyn "Show", dziennikarka i biznesmen byli już parą kilka lat temu. Kiedy ich ścieżki ponownie się przecięły, dali sobie drugą szansę, choć znajomi przestrzegali Wendzikowską, by tego nie robiła. Istotny był też stosunek starszej córki Anny do partnera jej matki.

Kornelka polubiła Janka, przywiązała się do niego i teraz nie rozumie, co się dzieje – powiedziała w rozmowie z "Party" znajoma Ani.

Na początku wszystko układało się pomyślnie. Były wspólne wakacje, rozmowy do białego rana. Sprawiali wrażenie, jakby świata nie widzieli poza sobą. Do czasu.

Kiedy Ania zaszła w ciążę, trzeba było zejść trochę na ziemię i wtedy ich drogi zaczęły się rozchodzić – wyznała gazecie znajoma dziennikarki.

Ostatecznie ojcostwo miało przerosnąć Jana Bazyla. Choć wcześniej sprawdzał się jako ojciec zastępczy dla Kornelki, nie odnalazł się w nowej roli. Choć dziennikarka nie ma szczęścia w miłości, nie zamierza się poddawać. Musiała zatrudnić nianię, która będzie jeździła z nią i z dzieckiem do studia TVN. Gdy będzie na wizji, to niania będzie się opiekować małą Tosią. Chodzi o to, by mała jak najmniej odczuła nieobecność matki.

Anna Wendzikowska - historia jej związków

Anna Wendzikowska w 2007 roku wyszła za mąż za Christophera Combe, którego poznała w Londynie. Miała dwa śluby - jeden w Las Vegas, drugi w Polsce. Para rozstała się po trzech latach małżeństwa. W 2010 roku była w kolejnym związku, jednakże Wendzikowska nie zdradziła tożsamości ukochanego. Co prawda publikowała wspólne zdjęcia, jednak nie opowiadała o swoim związku w wywiadach. Choć planowała ślub, również ten związek nie przetrwał próby czasu.

Natomiast w 2014 roku poznała wokalistę zespołu "Audiofeels", Patryka Ignaczaka. Po miesiącu znajomości zaręczyli się. W 2015 roku urodziła się ich córka, Kornelia. Rok później rozeszli się. Patryk Ignaczak obecnie spotyka się z Anetą Zając.

AD