Krystian Wieczorek rzadko pokazuje się z żoną. Tym razem zrobił wyjątek. Maria niedawno urodziła, a już zachwyca figurą

Krystian Wieczorek w końcu pokazał się na salonach w towarzystwie swojej pięknej małżonki. Ich wspólne zdjęcia to naprawdę rzadkość.

Przypomnijmy, iż Krystian Wieczorek i młodsza od aktora o 17 lat, Maria Szafirska, poznali się na planie serialu "M jak miłość". Już w 2016 roku para wzięła sekretny ślub, a w marcu tego roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Warto dodać, iż Krystian naprawdę rzadko pojawia się na salonach u boku swojej pięknej żony. Niedawno postanowił jednak zrobić wyjątek. Patrząc na te zdjęcia, wnioskujemy, iż Krystian i Maria są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Zobacz wideo

Krystian Wieczorek z żoną

Krystian pojawił się wraz z Marią na kameralnej imprezie, która została zorganizowana z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Krystian postawił na klasyczne zestawienie czarnego swetra, dżinsów oraz marynarki. Żona aktora postanowiła natomiast trochę zaszaleć i na ściance pokazała się w połyskującej sukni, która z pewnością wyróżniała się na tle pozostałych stylizacji. 

Mamy głęboką nadzieję, iż Krystian będzie teraz coraz częściej pojawiał się na salonach u boku swojej pięknej żony, gdyż oboje prezentują się naprawdę bardzo uroczo. Czekamy na więcej.

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.