Pietrucha szczerze o macierzyństwie: Nie można się do tego przygotować. Gwiazda zdradziła też, jak córka reaguje na jej muzykę

W tym roku Julia Pietrucha po raz pierwszy została mamą. W "DDTVN" aktorka i wokalistka po raz pierwszy opowiedziała o macierzyństwie

Julia Pietrucha dała się poznać większej publiczności jako aktorka. 26-latka występowała między innymi w serialu TVP "Blondynka". Niedawno gwiazda zrezygnowała na jakiś czas z aktorstwa, aby móc poświęcić się swojej drugiej pasji - muzyce.

Zobacz wideo

Julia Pietrucha o byciu mamą

To jednak nie jedyna zmiana w życiu Pietruchy. W tym roku aktorka i wokalistka po raz pierwszy została mamą. W czerwcu 26-latka urodziła córkę Gaję. Jak wyznała w wywiadzie dla "DDTVN", macierzyństwo wygląda zupełnie inaczej, niż to sobie wyobrażała.

Chyba nie można się do tego przygotować w żaden sposób.Wydawało mi się, że to jest kolejny mój projekt, że po prostu jestem w stanie to ogarnąć, bo wszystko do tej pory ogarniałam. A tu się okazuje, że nie ma na to recepty - powiedziała.

Gwiazda opowiedziała też, że w momentach, kiedy jej córka płacze, nie ma czasu na to, żeby usiąść i zastanowić się, jak jej pomóc. Trzeba działać od razu, co nie zawsze jest łatwe, bo jak wyznała Pietrucha, bardzo przeżywa płacz Gai. Mimo to aktorka promienieje i jest zachwycona wychowywaniem swojego pierwszego dziecka.

Jest to piękne, to przezwyciężanie cięższych momentów. Gaja ma już prawie sześć miesięcy, także mamy za sobą kolki. Ząbków jeszcze nie ma, ale codziennie sprawdzam - dodała.

Pietrucha łączy pracę z macierzyństwem

Na koniec rozmowy Julia Pietrucha podzieliła się również anegdotą związaną z jej córką Gają. Jak wiadomo, wokalistka śpiewa oraz gra na ukulele. Gdy dziewczynka miała dwa miesiące, młoda mama chciała poćwiczyć przy niej grę na instrumencie. Niestety, Gaja nie była zachwycona i od razu zalała się łzami. Jak wyjaśniła żartobliwie Pietrucha, mogło być to spowodowane złymi wspomnieniami - gwiazda koncertowała będąc w ciąży.

Tego samego dnia Pietrucha zaśpiewała najnowszy singiel ze swojej ostatniej płyty. Jak widać, wokalistka potrafi godzić macierzyństwo z pracą.