Ciężarna Olga Kalicka zorganizowała bajkowe baby shower! Na imprezie pojawiły się gwiazdy "M jak Miłość"

Olga Kalicka świętuje swoje pierwsze baby shower. Relacją z imprezy pochwaliła się na Instagramie. Brzuszek aktorki jest już naprawdę spory.
Zobacz wideo

Olga Kalicka na początku września tego roku na swoim Instagramie podzieliła się bardzo radosną nowiną. Okazało się, że młoda aktorka spodziewa się przyjścia na świat pierwszego dziecka. Gwiazda "Rodzinki.pl" początkowo skrywała swoje ciążowe krągłości, lecz już od dłuższego czasu z dumą je prezentuje. Po ostatnich zdjęciach Olgi możemy wnioskować, iż poród zbliża się wielkimi krokami. Brzuszek jest już naprawdę duży. Z okazji nadchodzących narodzin dziecka przyjaciele Olgi postanowili zorganizować jej baby shower. Relacją z bajkowej imprezy aktorka pochwaliła się w sieci. 

Olga Kalicka bawi się z przyjaciółmi na swoim baby shower

Olga początkowo nie wiedziała, dokąd zabiera ją bliska koleżanka. Okazało się bowiem, iż baby shower było dla aktorki całkowitą niespodzianką. Dopiero po dotarciu na miejsce imprezy Olga Kalicka zdała sobie sprawę, co przygotowały dla niej przyjaciółki

No i się okazało, że jest tu bardzo dużo pięknych dam, które przyszły świętować mój baby shower - mówiła Olga.

Jak przystało na idealne baby shower, nie zabrakło bajkowego wręcz klimatu. Pojawiły się urocze babeczki, piękne torty czy kolorowe balony. Olga Kalicka, mimo że nie kryła swojego zaskoczenia całą sytuacją, również prezentowała się fenomenalnie. Aktorka miała na sobie kobaltową sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Można pokusić się o stwierdzenie, że gwiazda wygląda wręcz kwitnąco. 

Wśród przyjaciół zgromadzonych na imprezie Olgi pojawiło się także kilka bardzo dobrze znanych nam twarzy. Na zdjęciu zamieszczonym przez aktorkę na Instagramie możemy zauważyć między innymi Marcjannę Lelek z "M jak miłość" czy Annę Karczmarczyk.

 

Zobaczcie zdjęcia z baby shower Olgi Kalickiej. To piękne, że przyszła mama może liczyć na tak duże wsparcie swoich przyjaciół, a zabawa z pewnością była przednia. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.