Ciężarna Olga Kalicka zorganizowała bajkowe baby shower! Na imprezie pojawiły się gwiazdy "M jak Miłość"

Olga Kalicka świętuje swoje pierwsze baby shower. Relacją z imprezy pochwaliła się na Instagramie. Brzuszek aktorki jest już naprawdę spory.
Zobacz wideo

Olga Kalicka na początku września tego roku na swoim Instagramie podzieliła się bardzo radosną nowiną. Okazało się, że młoda aktorka spodziewa się przyjścia na świat pierwszego dziecka. Gwiazda "Rodzinki.pl" początkowo skrywała swoje ciążowe krągłości, lecz już od dłuższego czasu z dumą je prezentuje. Po ostatnich zdjęciach Olgi możemy wnioskować, iż poród zbliża się wielkimi krokami. Brzuszek jest już naprawdę duży. Z okazji nadchodzących narodzin dziecka przyjaciele Olgi postanowili zorganizować jej baby shower. Relacją z bajkowej imprezy aktorka pochwaliła się w sieci. 

Olga Kalicka bawi się z przyjaciółmi na swoim baby shower

Olga początkowo nie wiedziała, dokąd zabiera ją bliska koleżanka. Okazało się bowiem, iż baby shower było dla aktorki całkowitą niespodzianką. Dopiero po dotarciu na miejsce imprezy Olga Kalicka zdała sobie sprawę, co przygotowały dla niej przyjaciółki. 

No i się okazało, że jest tu bardzo dużo pięknych dam, które przyszły świętować mój baby shower - mówiła Olga.

Jak przystało na idealne baby shower, nie zabrakło bajkowego wręcz klimatu. Pojawiły się urocze babeczki, piękne torty czy kolorowe balony. Olga Kalicka, mimo że nie kryła swojego zaskoczenia całą sytuacją, również prezentowała się fenomenalnie. Aktorka miała na sobie kobaltową sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Można pokusić się o stwierdzenie, że gwiazda wygląda wręcz kwitnąco. 

Wśród przyjaciół zgromadzonych na imprezie Olgi pojawiło się także kilka bardzo dobrze znanych nam twarzy. Na zdjęciu zamieszczonym przez aktorkę na Instagramie możemy zauważyć między innymi Marcjannę Lelek z "M jak miłość" czy Annę Karczmarczyk.

Zobaczcie zdjęcia z baby shower Olgi Kalickiej. To piękne, że przyszła mama może liczyć na tak duże wsparcie swoich przyjaciół, a zabawa z pewnością była przednia. 

DH

Więcej o:
Komentarze (17)
Olga Kalicka bawi się na swoim bajkowym baby shower. Na imprezie pojawiło się kilka dobrze znanych nam twarzy
Zaloguj się
 • Gość: Solka

  Oceniono 16 razy 14

  Nie chcemy więcej zdjęć.

 • kataryniarski

  Oceniono 17 razy 9

  baby shower? znaczy - prysznic z dzieci, czy prysznic zrobiony przez małych Chińczyków w fabryce??? :P

 • koniuwielki

  Oceniono 12 razy 4

  co to jest do luja BABY SHOWER??
  Nowa świecka tradycja?? W związkach zawodowych im się urodziła czy jak?

 • Gość: Antonina

  Oceniono 11 razy 3

  Ale że usiadły przy stole dziewczyny i zjadły po jednej babeczce? Kilka balonów i ciasteczko w celofanie ma być tym czymś wyjątkowym?

 • natassja

  Oceniono 8 razy 2

  Sami se klikajcie w te slajdszoły

 • Gość: zenada

  Oceniono 10 razy 2

  kto to jest olga kalicka??baby shower----dajcie miskę będę rzygał!!!!

 • Ana Robak

  Oceniono 1 raz 1

  "Na poczatku skrywała ciazowe krągłości" a w gimnazjum am nie mówili, ze wielkość brzucha w trakcie ciąży po prostu się zmienia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX