Fotograf ujawnił, jak księżna Diana zareagowała, gdy dowiedziała się, że książę Karol ma romans. "To była subtelna wskazówka"

Księżna Diana wiedziała o zdradach księcia Karola dużo wcześniej, niż informacja ta obiegła świat. Dziś brytyjskie media donoszą, że Lady D. próbowała zasugerować mediom, iż jej mąż jest niewierny.
Zobacz wideo

Od śmierci księżnej Diany minęło już 21 lat. Mimo upływu czasu informacje dotyczące życia Lady D. nadal wzbudzają sporo kontrowersji. Jak wiadomo, najwięcej z nich dotyczy głównie małżeństwa Diany z księciem Karolem, a w szczególności zdrady, jakiej on się dopuścił. Do mediów trafiły właśnie nowe doniesienia, które świadczą o tym, iż księżna Diana wielokrotnie próbowała zasugerować mediom, iż Karol jest jej niewierny. 

Księżna Diana chciała, by media lepiej obserwowały życie Karola

Darryn Lyons, fotograf który zarobił miliony na ujawnieniu zdjęć Diany tuż po śmiertelnym wypadku samochodowym, teraz znowu postanowił wywołać prawdziwą medialną burzę. W rozmowie z tabloidem Darryn pokusił się bowiem o mocne wyznanie. 

Zapukała pewnego dnia do moich drzwi i zapytała: Dlaczego nie fotografujesz mojego męża?”. Powiedziałem: „Dlaczego miałbym go fotografować? Ma wielkie uszy, wielki nos i nie jest zbyt przystojny – nawet jeśli mam do niego dużo respektu”. To była subtelna wskazówka, że powinnam zacząć go obserwować. To była subtelna podpowiedź, że ma romans. 12 miesięcy później wszystko się wydało – wyjawił. 

O tym, że Diana, Karol i Camilla tkwili w miłosnym trójkącie wiadomo nie od dziś. Mimo to każde kolejne doniesienie w temacie niewierności księcia Walii w stosunku do matki jego dzieci, jest głośno komentowane w mediach. To chyba już nigdy nie ulegnie zmianie. 

Słowa Lyons'a z pewnością podgrzeją też atmosferę w Pałacu Buckingham. Królowa Elżbieta II z pewnością nie będzie zadowolona.

DH

Więcej o:
Komentarze (9)
Księżna Diana próbowała zasugerować mediom, że Karol ją zdradza. "To była subtelna podpowiedź, że ma romans"
Zaloguj się
 • yegua-ha

  Oceniono 10 razy 8

  Po prostu się nie dobrali. I po co do tego wracać?

 • Gość: XXXL

  Oceniono 7 razy 7

  Kurczę,minęło już tyle lat jak jej nie ma a Wy ciągle draczycie ten temat. Niech spoczywa w pokoju. I tyle. PS. Ależ ten William do matki podobny ☺

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 3

  I co nie kochali sie on jej nie kochal iwszystko na ten temat kochal kamile

 • Gość: brrr

  Oceniono 18 razy 2

  dajcie spokój z tą Dianą, ciepłe kluchy z niej były, kogo ona interesuje?

 • Gość: Mk

  Oceniono 3 razy 1

  Zostawcie JĄ w spokoju.

 • Gość: o

  Oceniono 12 razy -8

  Ale Diana była ładna i młoda, nie wiem po co ta Kate taka chuda jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX