Pokaz Victoria's Secret zakończył się łzami. Adriana Lima rozpłakała się na wybiegu

Adriana Lima ma za sobą ostatni pokaz Victoria's Secret. Modelka bardzo przeżyła rozstanie z marką, co udowodniła podczas ostatniego pokazu bielizny, kiedy rozpłakała się na wybiegu.

Adriana Lima została aniołkiem Victoria's Secret, kiedy skończyła 19 lat. Teraz modelka pożegnała się z marką. Podczas jej ostatniego wybiegu nie zabrakło łez wzruszenia. 

Pokaz Victoria's Secret. Adriana Lima popłakała się 

Na oficjalnym Instagramie Victoria's Secret pojawiło się nietypowe zdjęcie Adriany Limy. Widać na nim, jak modelka płacze. Gwiazda wszak jakiś czas temu ogłosiła, że kończy współpracę ze słynną marką bielizny, a teraz przyszedł czas prawdziwego pożegnania. 

Adriana Lima była bardzo związana z Victoria's Secret, to dzięki tej marce zdobyła sławę i stała się rozpoznawalna. Nic więc dziwnego, że podczas ostatniego pokazu piękność nie mogła uporać się z emocjami i rozpłakała się publicznie. 

 

Adriana Lima żegna się z Victoria's Secret

Adriana Lima postanowiła pożegnać się z Victoria's Secret również na swoim Instagramie. To właśnie tam zamieściła zdjęcia z pierwszych pokazów oraz bardzo wzruszający opis. 

Droga Victorio, dziękuję za pokazanie mi świata, dzielenie się sekretami, a przede wszystkim nie tylko podarowanie mi skrzydeł, ale także nauczenie mnie latać - napisała modelka.

Adriana Lima ma 37 lat, powoli więc kończy swoją przygodę z modelingiem. Z pewnością jednak jeszcze o niej usłyszymy.

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.