Poród synowej Zenona Martyniuka będzie kosztował 20 tys. zł! "Same pakiety podstawowe dla VIP-ów to rząd 10 tys. zł"

Ewelina i Daniel Martyniukowie już niedługo zostaną rodzicami. Jak donosi "SE", Zenon Martyniuk nie szczędzi pieniędzy na poród synowej. Ma go kosztować to 20 tysięcy złotych.

O Ewelinie i Danielu Martyniukach od kilku tygodni piszą wszystkie plotkarskie portale. Wszystko za sprawą hucznego ślubu, którego koszt to podobno aż milion złotych! Do tej pory zakochani unikali błysku fleszy, jednak wygląda na to, że zagoszczą w mediach na dłużej. 

Ewelina i Daniel Martyniukowie zostaną rodzicami

Świeżo upieczeni małżonkowie lada moment zostaną rodzicami. Synowa króla disco-polo już w lutym przyszłego roku ma urodzić córeczkę. Sam Zenon Martyniuk do tych rewelacji podchodzi z nie mniejszym zapałem jak do samego wesela. Jak donosi "SE", przygotował na ten cel 20 tysięcy złotych.

Tabloidowi udało się ustalić, że wnusia disco-polowca przyjdzie na świat w jednej z białostockich prywatnych klinik, którą doradziła młodym żona Zenka, Danuta Martyniuk.

Planowany na luty poród ma przebiegać miło i szybko, w otoczeniu najbliższych. Przyszli rodzice – Daniel i Ewelina słuchają się w tej sprawie Danuty Martyniuk, która niemal 20 lat przepracowała jako pielęgniarka. To ona osobiście pomogła znaleźć odpowiedniego lekarza, położną i szkołę rodzenia - czytamy w "SE".

Przyszła babcia nie może już doczekać się narodzin.

Mama tak bardzo nie może doczekać się wnuczki, że nie wiemy, czy da nam się w ogóle nią zajmować – donosił niedawno młody Martyniuk.

Luksusowy poród synowej Zenka Martyniuka

Poród w prywatnym szpitalu nieco kosztuje.

Same pakiety podstawowe dla VIP-ów to rząd 10 tys. zł. Jednak każde podanie dodatkowych specyfików, obecność osób z rodziny, ochrona i każda dodatkowa usługa jest odrębnie płatna. Jeśli do tego dołożymy wyprawkę dla wnuczki Zenka, to kwota sięgnie nawet 20 tys. zł - donosi "SE".

Przyszli rodzice wybrali już nawet imię dla córeczki. Jakiś czas temu Daniel Martyniuk pojawił się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie zdradził swoje plany.

Jedyne imię jakie ja wybrałem to Noemi. Ale może będzie Klara lub Laura, ale raczej Noemi - mówił wówczas.

Na ostateczną decyzję mają trochę czasu.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (49)
Zenek Martyniuk zapłaci za poród synowej? Będzie kosztował 20 tys. zł!
Zaloguj się
 • Gość: Cb

  Oceniono 26 razy 22

  Vip: synowa wiejskiego grajka.

 • roso102

  Oceniono 18 razy 18

  Ale sensacja - tyle to on ma za 1 występ w remizie.

 • Gość: Jula

  Oceniono 12 razy 12

  Już nie wiadomo czyje to dziecko bo ciągle tylko Zenon i Zenon,czy ci młodzi dojrzeli do tego żeby podejmować jakieś decyzje czy rodzice o wszystkim za nich decydują

 • Gość: Jojo

  Oceniono 11 razy 7

  Co za prostak ten martyniuk chwali czy się żali ze ma tyle kasy co za bamber

 • boo-boo

  Oceniono 8 razy 6

  Noemi Martyniuk- no to będzie jazda w szkole....bo to w końcu Polska. O ile jestem za swobodą wyboru imienia dla dziecka to mimo wszytko uważam, że imię powinno pasować do nazwiska.

 • cucurucu

  Oceniono 7 razy 5

  Zenek mysli, ze wszystko musi miec metke z cena? Komu on chce tymi cenami imponowac? Prostak ale wlasnie na tym polega disco polo-na prostactwie

 • Gość: bibiking

  Oceniono 7 razy 5

  A na drugie dajcie jej Minoe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX