Wojciech M. podejrzany o handel narkotykami wyszedł z aresztu. Od razu poprowadził imprezę w centrum handlowym

Wojciech M. wyszedł z aresztu. Aktor podejrzany o handel narkotykami poprowadził imprezę z okazji otwarcia centrum handlowego.

Wojciecha M. widzowie kojarzą z takich seriali jak "M jak Miłość", "Na Wspólnej" czy też "Samo życie". Jednak zrobiło się o nim głośno w kontekście narkotyków. "Super Express" podaje, że ostatnie miesiące Wojciech M. spędził w areszcie, jednak udało mu się wyjść za kaucją.

Większość podejrzanych była tymczasowo zatrzymana, potem prokurator te środki zamienił wolnościowymi środkami, w tym między innymi zabezpieczeniami majątkowymi – powiedział „Super Expressowi” Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, gdzie aktor był przesłuchiwany.

Wojciech M. poprowadził imprezę w centrum handlowym

Aktor niemalże od razu po wyjściu na wolność wpadł w wir pracy. Kilka dni temu poprowadził otwarcie centrum handlowego na warszawskim Targówku.

Wojciech M. poprowadził imprezę w centrum handlowym - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Przypomnijmy, że aktor usłyszał zarzut handlowania środkami odurzającymi.  Podejrzany był przesłuchiwany w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi. Ostatecznie nie przyznał się jednak do winy.

Prawdą jest, iż prowadzone jest śledztwo przez prokuraturę w Kutnie. Stanowczo oświadczam, iż nie jestem winny stawianych mi zarzutów. Jestem pewien, że proces to wykaże, a sąd to potwierdzi w swoim orzeczeniu - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.