Padły kolejne nazwiska z listy "dilera gwiazd". To znani i lubiani aktorzy: Wojciech Medyński i Bartosz Gelner

Afery narkotykowej z udziałem gwiazd ciąg dalszy. Padły kolejne nazwiska znanych i lubianych aktorów.

"Super Express" wyjawił kolejne nazwiska znanych osób z polskiego show-biznesu, które miały korzystać z usług "dilera gwiazd", Cezarego P. Portal podaje, że na prokuratorskiej liście jego klientów znajdują się m.in: Wojciech Medyński oraz Bartosz Gelner.

Jak udało się ustalić "Super Expressowi" wnioski takie wysnuto na podstawie m.in. nagranych rozmów telefonicznych. W latach 2015-2016 Bartosz Gelner miał kontaktować się z Cezarym P. ponad 20 razy!

Prokuratura Okręgowa w Warszawie twierdzi, że zamówił kokainę w łącznej ilości nie mniejszej niż 8,5 g, za łączną kwotę nie mniejszą niż 2550 zł. Natomiast jego starszy kolega Medyński w 2015 r. pięciokrotnie zamawiał towar u tego samego dilera. Jego zamówienie prokuratura wyliczyła na co najmniej 900 zł - informuje "Super Express".

Jak na razie obaj aktorzy nie skomentowali tych doniesień.

"Diler gwiazd"

W kwietniu zeszłego roku Centralne Biuro Śledcze schwytało na gorącym uczynku i zatrzymało "dilera gwiazd", Cezarego P. Mężczyzna miał zaopatrywać w nielegalne substancje polskie salony. W październiku tego roku ruszył jego proces. Podejrzany prowadził tajny notes, w którym szyfrem zapisywał dane swoich klientów. Jest na nim ponad 200 nazwisk znanych i lubianych osób z polskiego show-biznesu. Są to m.in.: aktorzy seriali, filmów oraz prowadzący popularne programy rozrywkowe.
W październiku tego roku ruszył proces Cezarego P. "Diler gwiazd" nie jest jedynym oskarżonym w procesie. Obok niego na ławie oskarżonych zasiadły jego żona i córka oraz 10 innych osób, które miały przekazywać potencjalnym klientom kontakt do "dilera gwiazd". Według policji roczne zyski Cezarego P. miały sięgać około miliona złotych, które następnie miały zostać zainwestowane w nieruchomości, w tym restaurację w centrum Warszawy.

AG