Padły kolejne nazwiska z listy "dilera gwiazd". To znani i lubiani aktorzy: Wojciech Medyński i Bartosz Gelner

Afery narkotykowej z udziałem gwiazd ciąg dalszy. Padły kolejne nazwiska znanych i lubianych aktorów.

"Super Express" wyjawił kolejne nazwiska znanych osób z polskiego show-biznesu, które miały korzystać z usług "dilera gwiazd", Cezarego P. Portal podaje, że na prokuratorskiej liście jego klientów znajdują się m.in: Wojciech Medyński oraz Bartosz Gelner.

Jak udało się ustalić "Super Expressowi" wnioski takie wysnuto na podstawie m.in. nagranych rozmów telefonicznych. W latach 2015-2016 Bartosz Gelner miał kontaktować się z Cezarym P. ponad 20 razy!

Prokuratura Okręgowa w Warszawie twierdzi, że zamówił kokainę w łącznej ilości nie mniejszej niż 8,5 g, za łączną kwotę nie mniejszą niż 2550 zł. Natomiast jego starszy kolega Medyński w 2015 r. pięciokrotnie zamawiał towar u tego samego dilera. Jego zamówienie prokuratura wyliczyła na co najmniej 900 zł - informuje "Super Express".

Jak na razie obaj aktorzy nie skomentowali tych doniesień.

"Diler gwiazd"

W kwietniu zeszłego roku Centralne Biuro Śledcze schwytało na gorącym uczynku i zatrzymało "dilera gwiazd", Cezarego P. Mężczyzna miał zaopatrywać w nielegalne substancje polskie salony. W październiku tego roku ruszył jego proces. Podejrzany prowadził tajny notes, w którym szyfrem zapisywał dane swoich klientów. Jest na nim ponad 200 nazwisk znanych i lubianych osób z polskiego show-biznesu. Są to m.in.: aktorzy seriali, filmów oraz prowadzący popularne programy rozrywkowe.
W październiku tego roku ruszył proces Cezarego P. "Diler gwiazd" nie jest jedynym oskarżonym w procesie. Obok niego na ławie oskarżonych zasiadły jego żona i córka oraz 10 innych osób, które miały przekazywać potencjalnym klientom kontakt do "dilera gwiazd". Według policji roczne zyski Cezarego P. miały sięgać około miliona złotych, które następnie miały zostać zainwestowane w nieruchomości, w tym restaurację w centrum Warszawy.

AG

Więcej o:
Komentarze (29)
Bartosz Gelner i Wojciech Medyński również mieli kupoewać u dilera gwiazd - informuje "Super Express"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 59 razy 57

  znanych???? -owszem teraz przez policję a lubianych ????? chyba przez dilera bo dobrze płacili za działki.

 • Jan Janusz

  Oceniono 55 razy 51

  Dokładnie. Zgodzę się z przedmówcą w 100%.
  Nie znam ich, na bank nie lubię, co idzie ściśle w parze z totalną niewiedzą o ich istnieniu.
  To, że ktoś gra w jakimś miernym serialu czy też może zagrał jakiś epizod w filmie, nie czyni go znanym ani lubianym.
  Znany to jest np. Gajos, Grabowski, Dorociński czy Kondrat. A ci to sezonowe leszcze...

 • wichura

  Oceniono 36 razy 32

  Przepraszam... Ale to miał być "dealer gwiazd" a nie... hmmm... jakiś ładnych chłopców, co - z braku innego pomysłu na życie - zarabiają w telenowelach.
  Pomijając już, że nie wiem kogo obchodzi, kto, kiedy i czym brudził sobie nosek... Ich prywatna sprawa.

 • Gość: Beata

  Oceniono 25 razy 23

  Znane i lubiane gwiazdy.Hoho! Nie znam. Poza tym w Polsce nie ma juz piosenkarzy,aktorow.Kazdy to gwiazda.Przewinie sie przez M jak milosc lub reklame Playa i taaaaaaaaaaka GFIAZDA.

 • Gość: wtf?

  Oceniono 20 razy 18

  a kto to som te panowie?

 • hrkukus

  Oceniono 17 razy 15

  Porażają sumy i nazwiska. Jedne i drugie wielkie. Bardziej, szczerze mówiąc, interesuje mnie skąd Super Express te informacje ma.

 • Gość: handlarz pierzem i psim łajnem

  Oceniono 22 razy 14

  Nie znam. Więc nie wiem, czy lubię. Zapewne aktorzy serialowi, bożyszcze polskiej prowincji i umysłowości zaściankowej. Cóż. Właśnie przez takie sku...enie, oni zaczynają ćpać. Jak by robił to, co do niego należy (grał w teatrze) to by nie potrzebował takich "wrażeń".

 • Gość: Jet

  Oceniono 9 razy 9

  No i co z tego ? Ich życie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX