Padają kolejne nazwiska celebrytów, którzy kupowali u "dilera gwiazd". Kto jeszcze brał? Krawczyk jest sporym zaskoczeniem

Historie z narkotykami w tle są w show-biznesie na porządku dziennym. Ostatnio zrobiło się głośno o kokainie, która pojawiła się na polskich salonach. Paulina M., Rafał M. i Bilguun A. - to pierwsze nazwiska, które padły podczas rozprawy polskiego "dilera gwiazd". Wcześniej do brania narkotyków przyznał się m.in. Krzysztof Krawczyk i Lindsay Lohan. Kto jeszcze?
Krzysztof Krawczyk Krzysztof Krawczyk KAPIF.pl

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk w przeszłości korzystał z życia i tego, co daje mu popularność. Lata jego największej sławy obfitowały w seks, alkohol, narkotyki, niewierność i imprezowanie.

Ciągnąłem koks dzień w dzień i zacząłem krwawić z nosa. Poszedłem do znajomego lekarza. A on mi mówi: "Nie martw się, wstawię ci plastikowe płytki do nosa i będziesz mógł ciągnąć do końca życia" - powiedział kiedyś w jednym z wywiadów.

Nawrócił się dzięki nowej miłości. Dzięki ostatniej żonie, Ewie, piosenkarz zmienił swoje życie i zrezygnował z używek.

Nigdy nie uzależniłem się od narkotyków czy alkoholu. Mam odporność na używki- mówił kiedyś w wywiadach.
(Lindsay Lohan na pokazie mody w Madrycie (Lindsay Lohan na pokazie mody w Madrycie GTRES

Lindsay Lohan

Młoda aktorka ma za sobą niemałe doświadczenie ze wszelkimi używkami. Narkotyki, alkohol, papierosy zniszczyły urodę i karierę Lindsay Lohan. Nie raz wdała się w awantury i bijatyki pod wpływem środków odurzających.

Próbowałam mieszać kokainę z alkoholem - zdradziła kiedyś w programie Oprah Winfrey po trzeciej próbie leczenia.

Później zniknęła na jakiś czas, teraz znowu pojawia się na salonach. Jej twarz mocno się zmieniła. Widać, że korzystała z usług chirurga plastycznego i zabiegów medycyny estetycznej. Ostatnio można ją także zobaczyć w towarzystwie nowego przyjaciela, "Koreańskiego Hulka". Wszystko wskazuje na to, że wróciła na prostą.

Dariusz K. Dariusz K. EAST NEWS

Dariusz K.

Dariusz K. stał się bohaterem największej afery narkotykowej w polskim show-biznesie. W 2014 roku pod wpływem narkotyków potrącił śmiertelnie staruszkę. Trafił do aresztu i do dziś toczy się jego proces. Obrońcy Dariusza K. w rozprawie apelacyjnej starali się udowodnić, że ich klient w momencie wypadku był nie "pod wpływem", a "po spożyciu" kokainy, które miało nastąpić "na przyjęciu dzień wcześniej". To działanie miało skutkować złagodzeniem wyroku.

Postawiono zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który poniosła Ewa J. Czynu tego dopuścił się oskarżony, który był pod wpływem kokainy. Badania wykazały obecność narkotyku w jego organizmie. Dariusz K. odmówił odpowiedzi na pytanie, czy się przyznaje, do czego też ma prawo - mówił w 2014 roku w rozmowie z Plotek.pl rzecznik prasowy warszawskiej prokuratury, Przemysław Nowak.

W kwietniu tego roku Sąd Okręgowy w Warszawie wydał prawomocny wyrok, skazujący Dariusza K. na 6 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Sąd orzekł także 10-letni zakaz prowadzenia przez niego pojazdów. Obrońcy byłego męża Edyty Górniak złożyli jednak wniosek o odroczenie kary.

Kate Moss Kate Moss EasNews

Kate Moss

Kate Moss przez lata zmagała się z uzależnieniem od narkotyków. Zdjęcia modelki wciągającej kokainę obiegały świat. Kiedy wszyscy myśleli, ze gwiazda poradziła sobie z tym problemem, pojawiały się kolejne zdjęcia, na których widać było, jak topmodelka znowu sięga po narkotyki.

XVII ROCK CZART Rock Radia - DZIEŃ KOBIET XVII ROCK CZART Rock Radia - DZIEŃ KOBIET Fot. mat. prasowe

Amy Winehouse

Amy Winehouse zmarła mając zaledwie 27 lat. Przed śmiercią widziano, ją jak kupowała kokainę, extasy i ketaminę. Miała wielki talent. Była uzależniona od alkoholu i narkotyków. Cierpiała też na depresję. Śpiewała soul, R&B i jazz. Świat zapamięta ją dzięki utworom ''Rehab'' czy ''Back to black''.