Lindsay Lohan ma nowego chłopaka? "Koreański Hulk" jest miliarderem i chętnie pokazuje swoje luksusowe życie [DUŻO ZDJĘĆ]

Czyżby Lindsay Lohan odnalazła miłość? Pewien koreański miliarder chętnie pokazuje zdjęcia z aktorką na swoim Instagramie.

Lindsay Lohan od kilku lat jest prawie nieobecna w mediach. Pod koniec września pojawiła się na okładce hiszpańskiego wydania "L'Officiel", na której wyglądała zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Wcześniej w tym roku zaskoczyła swoich fanów przejściem na islam - na wszystkich swoim profilach w mediach społecznościowych zmieniła opis na "Salam Aleikum" (po arabsku "pokój z wami").

Poczynania aktorki, znanej z ról w takich filmach jak "Nie wierzcie bliźniaczkom" czy "Wredne dziewczyny", nie przestają zadziwiać. Wiele wskazuje na to, że po zeszłorocznym rozstaniu z rosyjskim milionerem, Egorem Tarabasovem, Lindsay podniosła poprzeczkę i zaczęła spotykać się z miliarderem-kulturystą, "Koreańskim Hulkiem". Całkiem zrozumiałe biorąc pod uwagę, że w ostatnim filmie zagrała w 2013 roku.

embed

Je-Yong Ha, bo tak nazywa się jej nowy przyjaciel / chłopak, ostatnio dodaje na Instagram dużo zdjęć z ich podróży. Widać na nich, że byli wspólnie na Mykonos oraz w Dubaju. 

"Koreański Hulk" jest biznesmenem i kulturystą. Nie do końca jednak wiadomo, jak doszedł do takiego majątku i na czym polegają jego "biznesy", ale pojawił się na kilku listach najbogatszych Koreańczyków.

Ze zdjęć na jego Instagramie wynika, że lubi m.in. wycieczki prywatnym odrzutowcem, luksus, diamenty, pizzę z dwu centymetrową warstwą trufli i desery ze złotem. Oprócz tego wygląda, jakby ktoś nienaturalnie rozszerzył zdjęcie za pomocą programów graficznych a jego głowa wydaje się dwa razy większa niż biceps.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA KOREAŃSKIEGO HULKA <<

Myślicie, że to początek nowej miłości? Co ciekawe, sama Lindsay nie dodała ani jednego zdjęcia ze swoim bogatym (BARDZO bogatym) "przyjacielem". Zastanawiające, prawda?

embed

OG

Więcej o: