Aktor znany z "M jak miłość" oskarżony o handel narkotykami. Grozi mu 15 lat więzienia

Aktor zamieszany w sprawę dilera gwiazd został oskarżony o handel narkotykami. Wojciech M. nie przyznaje się winy.

Wojciecha M. widzowie mogą kojarzyć z takich seriali, jak: "Na wspólnej", "Samo życie" czy "M jak miłość". Aktor brał również udział w programach "Jak oni śpiewają" i "Taniec z Gwiazdami". Kilka lat temu jego kariera nieco zwolniła. Jak donosi "Super Express", znalazł sobie nowe zajęcie - handlowanie narkotykami. Takie zarzuty usłyszał niespełna rok temu.

Wojciech M. usłyszał zarzuty

Podejrzany był przesłuchiwany w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi. Jak donosi "SE", rzecznik prasowy urzędu, Krzysztof Kopania, odmówił udzielenia szczegółowych informacji dotyczących osób zamieszanych w sprawę. Potwierdził jedynie, że sześciu mężczyzn usłyszało zarzuty dotyczące m.in. "handlu wewnątrzwspólnotowego i wprowadzenia na teren Polski znacznej ilości środków psychotropowych".

Wojciech M. wydaje się być nieporuszony zaistniałą sytuacją. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Prawdą jest, iż prowadzone jest śledztwo przez prokuraturę w Kutnie. Stanowczo oświadczam, iż nie jestem winny stawianych mi zarzutów. Jestem pewien, że proces to wykaże, a sąd to potwierdzi w swoim orzeczeniu. - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Jeśli oskarżony zostanie uznany za winnego, będzie mu grozić kara pozbawienia wolności do 15 lat. Warto wspomnieć, że to nie jedyna sprawa, w którą zamieszany jest Wojciech M. Aktor jest także świadkiem w procesie dilera gwiazd.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (30)
Aktor znany z "M jak miłość" oskarżony o handel narkotykami. "Nie jestem winny"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • blawatek33

  Oceniono 43 razy 23

  Pal sześć więzienie, ale być celebrytą i zostać oskarżonym przez prokuratora z Kutna to dopiero obciach ;))))

 • sector23

  Oceniono 18 razy 16

  Nie wiem jak tam z tymi drugami było, ale za te fioletowe sneakersy, to kara mu się bezwzględnie należy

 • mer-llink

  Oceniono 8 razy 6

  Doprawdy wybitny, wszechstronny aktor. Wprost gwiazda: w filmie "Kariera Nikosia Dyzmy" jako kelner roznoszący wódkę na przyjęciu. Kreacja. NA Oscara.

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 4

  Też mi nowina... w "M jak miłość" to Marek z Pawłem na legalu jointa przypalali i to na wizji ! Fragment jest na YouTube - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Marek zaprasza Pawła na jointa" ;)

 • Gość: Jan.

  Oceniono 5 razy 3

  Powiedźcie jak żyć w tym państwie bez tego? Rzeczywistość momentami jest straszna.

 • Gość: Gogol

  Oceniono 4 razy 2

  Dlaczego piszecie głupio że "znalazł sobie nowe zajęcie" a potem że "wydaje się nieporuszony" co wskazuje zgodnie z oświadczeniem ze to kolejny debilizm prokuratury? Niedawno po wielomiesięcznym areszcie zwolnili Materlę. Prokurator chciała sobie z niego zrobić windę do kariery ale nie było żadnych dowodów natomiast dużo syfu i sugerowania zeznań przesłuchiwanym bandytom których Materla w ogóle nie znał.

 • Gość: Dom

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo on w pierdlu pogwiazdoży porozdaje autografy i takie tam chłopaki lubią takich aktorów pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX