Księżniczka Eugenia w pięknej sukni ślubnej. Zabrakło jednego ważnego elementu

Księżniczka Eugenia wzięła ślub w St. George Chapel w opactwie Windsor. Wiemy, jak wygląda suknia, na którą czekał dziś cały świat.

Oto ślubna suknia Księżniczki Eugenii! Jak zawsze w takich przypadkach, jej wygląd był sekretem panny młodej i projektantów, czyli duetu Peter Piloto i Christopher de Vos. Jak podają brytyjskie media, Eugenia już ogłaszając datę ślubu, wiedziała, że to właśnie im powierzy zaprojektowanie ślubnej kreacji.

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

Księżniczka wybrała zachwycający model. Suknia przyciąga uwagę fasonem. Eugenia postawiła na delikatnie odkryte ramiona, mocno podkreśloną talię i imponujący tył z długim trenem uszytym z kilku warstw materiału. Co ciekawe, dekolt w kształcie litery V, odsłania także plecy i blizny - "pamiątkę" po operacji, którą księżniczka przeszła w wieku 12 lat. 

Na ślubnej kreacji możemy zobaczyć symbole nawiązujące do historii rodów, z których wywodzi się księżniczka. Suknia została uszyta z żakardu, ale ma elementy z jedwabiu, bawełny i wiskozy.

Ślub księżniczki EugeniiŚlub księżniczki Eugenii Youtube.com/screen

Naszą uwagę zwrócił brak welonu - zarówno Meghan, jak i księżna Kate wybierały długie welony z drogich koronek. Księżniczka Eugenia postawiła na przepiękną tiarę, która należała do Królowej Matki.

Tiara została wykonana z brylantów i diamentów osadzonych w platynie, jest też zdobiona sześcioma drogocennymi szmaragdami. Księżniczka dopasowała do nich szmaragdowe kolczyki, które są prezentem od Pana Młodego.

Buty panny młodej są projektu Charlotte Olympii.

Podoba się Wam kreacja księżniczki? Naszym zdaniem jest zachwycająca!

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.