Ten wizerunek Macaulaya Culkina to przeszłość! Krótkie włosy, brak zarostu... Od razu o niebo lepiej

Macaulay Culkin pojawił się ostatnio na gali American Music Awards. Jego nowy wizerunek wzbudził niemałą sensację. Wygląda świetnie!

Macaulay Culkin przygodę z aktorstwem rozpoczął w bardzo wczesnym dzieciństwie, bo już w wieku 4 lat. Przełomem w jego karierze była oczywiście rola w hicie "Kevin sam w domu", w którym zagrał jako 10-latek. Aktor z miejsca zaczął cieszyć się ogromnym uwielbieniem mediów, pozował na okładkach pism i przede wszystkim zaczął zarabiać wielkie pieniądze, dzięki którym utrzymywał swoją rodzinę.

Niestety, mówiło się, że nie udźwignął ciężaru popularności i... popadł w nałogi. Aktor przez lata zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Na szczęście to już przeszłość. 

Macaulay Culkin na American Music Awards

Kilka dni temu Culkin pojawił się na gali American Music Awards w Los Angeles i wszystko wskazuje na to, że dziś ma się on już dużo lepiej.

Macaulay Culkin - NAJNOWSZE ZDJĘCIA >>>>>

Culkin przede wszystkim lekko się zaokrąglił, dzięki czemu sprawiał wrażenie zdrowszego. Do tego był schludnie ubrany, miał przycięte, czyste, zadbane włosy i był ogolony. 

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.