Córka Olafa Lubaszenki wystąpiła w "The Voice of Poland". Grzegorz Hyży kręcił nosem, ale jej głos zaciekawił dwójkę innych jurorów

Córka Olafa Lubaszenki wystąpiła w "The Voice of Poland". Kogo zachwyciła swoim wykonaniem?

Córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec, Marianna Linde, zaśpiewała przed jury programu "The Voice of Poland". Wykonała piosenkę Amy Winehouse "Love is a Losing Game".

Córka Olafa Lubaszenki w "The Voice of Poland"

Czy jej występ spodobał się jury? Swoje niezadowolenie wyraził Grzegorz Hyży.

Trochę za dużo udziwnień - mówił.
Śpiewa fajnie - przyznała Markowska.

Dalej było lepiej. Ostatecznie miejsce w swojej drużynie zaproponował jej Michał Szpak i Piotr Cugowski. Kogo wybierze? Dowiemy się w najbliższym odcinku, już 6 października.

 

Marianna Linde - kim jest?

Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się już w 2014 roku, kiedy zaczęła publikować w sieci covery, ale także swoje utwory. Pozytywne opinie otrzymała po udostępnieniu utworu "Bitch is Back".

Pierwsze piosenki, które wrzucałam do sieci, to były covery, które nagrywałam po prostu z gitarą. Wówczas wiedziałam, że nikt na to nie zwróci uwagi, więc nie było stresu - wyznała na antenie Czwórki.

Dziewczyna została też okrzyknięta przez media polską odpowiedzią na PJ Harvey. Rok po tym, jak zadebiutowała w sieci, czyli w 2015 roku wystąpiła na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej z kompozycją "Idzie wojna".

Choć jeszcze nie jest znana szerokiej publiczności, to nie rezygnuje z twórczości artystycznej. Stale publikuje nowe piosenki, nagrała też wspólny album z  zespołem The Distortion, publikuje też wiersze.

Marianna Linde - córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec

Marianna nie chce ułatwiać sobie drogi na szczyt nazwiskiem znanych rodziców. Dlatego też, zdecydowała się na zmianę nazwiska. 

Tak po prostu musi być. Mam takie nazwisko i pochodzę z tej rodziny, więc nie ma szans, by ludzie o tym zapomnieli. Nie chcę jednak żerować na moich rodzicach, nie chcę, by musieli mi pomagać - tak mówi o swoich rodzinnych powiązaniach.

Podoba Wam się jej głos? Nam bardzo miło się go słucha. Trzymamy kciuki!

 

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>