Monika Miller w wyjątkowy sposób uczciła pamięć zmarłego ojca

Monika Miller zdecydowała się na kolejny tatuaż. Ozdoba ma charakter sentymentalny i jest hołdem dla zmarłego Leszka Millera Juniora.

Monika Miller znana jest ze swojego zamiłowania do tatuaży. Wnuczka byłego posła Leszka Millera ma ich na swoim ciele wiele. Teraz do kolekcji trafił kolejny - zrobiony specjalnie z myślą o niedawno zmarłym ojcu dziewczyny. 

Monika Miller zrobiła tatuaż na cześć zmarłego ojca

Pod koniec sierpnia tego roku ojciec Moniki Miller, Leszek Miller Junior, popełnił samobójstwo. 23-latka postanowiła uczcić pamięć zmarłego w wyjątkowy sposób, dlatego na jej ciele pojawił się nowy tatuaż. 

Monika Miller na cześć ojca wytatuowała sobie cherubina. Pod aniołem pojawiły się natomiast dwie daty: urodzin i śmierci Leszka Millera Juniora. 

Tatuażem Miller pochwaliła się na swoim Insta Stories. 

Monika MillerMonika Miller Fot. monicamiller_official/Instagram

Trzeba przyznać, że to wyjątkowy sposób, by oddać hołd zmarłemu. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (105)
Monika Miller w wyjątkowy sposób uczciła zmarłego tatę i... zrobiła kolejny tatuaż
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 113 razy 95

  Generalnie nic do dziar nie mam, ale zrobienie czegoś takiego i dodatkowo chwalenie się tym w kontekście śmierci własnego ojca świadczy o tym, że ona pilnie kwalifikuje się na psychiatrię.

 • Gość: gg

  Oceniono 53 razy 45

  Jak dziadek dalej będzie promował wnusię i zachwycał jaka to ona oryginalna, a nie pojmie że ona ma problemy ze sobą, to się może skończyć, jak z synem.

 • Gość: Galernik

  Oceniono 45 razy 37

  Och Jakie to romantyczne słyszysz Mańka! A tak na poważnie bardzo współczuję panu Leszkowi ale to co przeczytałem o jego wnuczce zakrawa na kpinę i to bardzo niesmaczną

 • Gość: edy

  Oceniono 38 razy 32

  jeszcze zostala jej część twarzy, ewidentnie dziewczę ma psychiczne problemy, jak bedzie datowala tak dalej ważne wydarzenia to juz nie pozna jej nawet dziadek. Psychiatra pilnie potrzebny. Gdzie byli bliscy gdy zaczęła się dziarac. oby nie skonczyla jak ojciec. Przeżywanie załoby w mediach przez monikę i dziadka to cos niestosownego, niespotykanego i niesmacznego.

 • Gość: Frans

  Oceniono 38 razy 30

  Ohyda, jak pozostałe, ten może dodatkowo w złym guscie.

 • alpepe

  Oceniono 26 razy 24

  Córeczka psychiczna, co widać od razu, ale czy naprawdę trzeba o tym pisać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX