Anna Starmach obchodzi pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z wesela

Anna Starmach i Piotr Kusek obchodzą pierwszą rocznicę ślubu. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z wesela.

Anna Starmach należy do grona gwiazd, które rzadko chwalą się życiem prywatnym. Jednak 3 września minionego roku gwiazda poinformowała za pomocą Instagrama, że wyszła za mąż. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie zrobione pod kościołem, tuż po ceremonii. Jej wybrankiem został Piotr Kusek, a uroczystość odbyła się w Krakowie.

Mąż i żona - napisała wówczas.

Anna Starmach obchodzi rocznicę ślubu

W poniedziałek jurorka "MasterChefa" obchodziła pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji Anna pokazała na Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcia z wesela.

Dokładnie rok temu na niebie i w moim sercu rozbłysły najpiękniejsze fajerwerki na świecie! Ten dzień to była magia! To była bajka! Na szczęście po 365 dniach bajka trwa nadal a ja jestem jeszcze szczęśliwsza! - napisała.

Pod postem posypały się gratulacje fanów.

ŚLUB ANNY STARMACH ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Nic dziwnego, że gwiazda jest w pełni szczęśliwa. Nie tylko ma u swego boku kochającego partnera, ale i spodziewa się dziecka. Na początku sierpnia Anna poinformowała, że wraz ze swoim mężem wkrótce zostaną rodzicami.

Anna Starmach i Piotr Kusek

Piotr Kusek jest biznesmenem związanym z branżą internetową. W walentynki 2017 roku mężczyzna poprosił Anię o rękę. Jeszcze przed wypowiedzeniem sobie sakramentalnego "tak" zakochani udali się w podróż przedślubną do Nowej Zelandii. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.