Karolina Szostak oprócz diety stosuje kosztowne zabiegi. Są efekty, na ramówce Polsatu wyglądała świetnie

Karolina Szostak na jesiennej ramówce Polsatu stawiła się w neonowej sukience, która doskonale wyeksponowała jej nową figurę. Dziennikarka prezentowała się rewelacyjnie. Znamy sekret jej szczupłej figury.

Karolina Szostak bardzo dba o swój wygląd.Przeszła ostatnio spektakularną metamorfozę. Gwiazda ma swoją ulubioną klinikę, w której starannie pielęgnuje ciało. Widać efekty, na czerwonym dywanie błyszczała!

Karolina Szostak ma nową figurę, wygląda ekstra

Karolina Szostak jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Stosowała na dietę i schudła dzięki niej kilkadziesiąt kilogramów. Dziennikarka nie poprzestała tylko na tym.

Karolina Szostak regularnie chodzi do swojej ulubionej kliniki, gdzie poddaje się między innymi zabiegowi Icoone. Ten doskonale ponoć niweluje cellulit. Przy okazji nie jest to tania impreza, taki zabieg kosztuje jednorazowo do 450 złotych. Widać jednak efekty.

Szostak na czerwonym dywanie prezentowała się rewelacyjnie! Neonowa i przylegająca do ciała kreacja podkreśliła jej szczupłą figurę. Dziennikarka zdecydowała się też na głęboki dekolt, który podkreślił jej fantastyczny biust. Krój kreacji pozwolił jej też wyeksponować długie i szczupłe nogi - próżno na nich szukać jakiegokolwiek cellulitu.

JAB  


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>