Wojciech Błach zjawił się na imprezie z żoną. Niedawno urodziła, a już odsłoniła brzuch. Wygląda rewelacyjnie!

Wojciech Błach zjawił się z żoną na imprezie 4Fun.TV. Agnieszka urodziła pod koniec ubiegłego roku. Pochwaliła się na ściance smukłą sylwetką. Jej sukienka miała wycięcia z boku, które odsłoniły naprawdę sporo.

Wojciech Błach nie tak dawno temu został drugi raz ojcem. Agnieszka Błach urodziła pod koniec 2017 roku, a teraz w ogóle tego po niej nie widać!

Wojciech Błach pokazał się z żoną na imprezie 

Agnieszka Błach, żona aktora znanego z "Na Wspólnej", jest w doskonałej formie. Zjawiła się u boku małżonka na imprezie 4Fun.TV, gdzie pełno było fotoreporterów. Wyglądała wręcz zjawisko. Trudno o niej powiedzieć, że nie tak dawno temu była jeszcze w ciąży.

Wojciech Błach z żoną na imprezie 4Fun.TV - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

 

Agnieszka wybrała krótką atłasową sukienkę na ramiączkach. Odsłoniła jej opalone ramiona, dekolt i długie do nieba nogi. Połyskliwa kreacja doskonale podkreślała jej karnację i ciemne włosy.

Do tego sukienka miała głębokie wycięcia po bokach, które odsłaniały jej żebra i talię. Ciekawe, jaki jest sekret tak doskonałej figury u młodej mamy?

Agnieszka Błach miała tez bardzo skromny makijaż i wcale nie potrzebuje go więcej. Wojciech Błach jest szczęściarzem, że ma taką piękną żonę!

Wojciech Błach - rodzina

Wojciech Błach w grudniu 2017 roku został ojcem po raz drugi. Jego żona, Agnieszka, urodziła mu synka. Aktor ma też 7-letniego syna Brunona z poprzedniego związku.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.