Pogrzeb Konrada Gacy. Iwona Pavlović wygłosiła poruszającą przemowę

Pogrzeb Konrada Gacy odbył się 21 sierpnia. Dietetyka pożegnała rodzina i przyjaciele. Wśród opłakujących znalazła się też Iwona Pavlović, która podczas uroczystości wygłosiła przemowę.

21 sierpnia odbył się pogrzeb Konrada Gacy. 42-letni trener zmarł w nocy ze środy na czwartek w swoim domu pod Lublinem. "Fakt" podaje, że ciało mężczyzny znalazła nad ranem jego żona. Kobieta zaniepokoiła się, że mąż nie położył się spać. Gdy poszła zobaczyć, co robi, zobaczyła ciało Gacy na kanapie przed telewizorem.

Pogrzeb Konrada Gacy

Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się we wtorek o godzinie 15:00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie. Ciało dietetyka zostało skremowane, pochowano go w czarnej urnie. 

Na pogrzebie pojawili się wszyscy jego najbliżsi. Nie zabrakło też Iwony Pavlović, której Gaca pomógł niegdyś schudnąć.

POGRZEB KONRADA GACY. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Jurorka "Tańca z gwiazdami" na cmentarzu wygłosiła poruszająca przemowę. 

Ból krtani dusi, chcę płakać, płaczmy wszyscy. Czuję się jak w "Matrixie", nierealne to. Myślę, że przejdę do normalnego świata i Cię spotkam. Powiesz mi: "Iwona, jesteś super wojownikiem" - zaczęła Pavlović.
Dzięki Konradowi urodziłam się na nowo. Jedne narodziny od Boga, drugie od Ciebie. Zostawiłeś wielką pustkę. Rany się zabliźnią. Pustka pozostanie. Odszedł wielki człowiek, ale jego misja, jego dzieło zostaną z nami. Śpij, największy wojowniku - mówiła z płaczem Pavlović.

Wcześniej łamiące serca słowa wygłosił także ksiądz odprawiający mszę. 

Każdy z nas doświadczył dobra z jego strony. Znałem go od lat. Przygotowywałem z Patrycją do ślubu, chrzciłem ich córkę. Był dobrym człowiekiem. Zostawmy opinie, hipotezy. Nie można ukoić bólu, tylko Bóg to potrafi - mówił kapłan.
Odszedłeś nagle. Cicho, jakbyś nie chciał smucić bliskich. Kochałeś rodzinę. Każdą wolna chwilę chciałeś spędzać z ukochana Pati. Bawiłeś i rehabilitowałeś Emilkę. Dla świata byłeś ważną częścią, dla bliskich całym światem - dodał inny żałobnik.

Śmierć dietetyka poruszyła nie tylko najbliższych, ale całą Polskę. Miał zaledwie 42 lata. 

Konrad Gaca - GACA SYSTEM

Gaca zyskał sławę dzięki swojemu autorskiemu programowi odchudzania GACA SYSTEM. Jako ekspert od walki z otyłością stworzył centra, które były nie tylko siłowniami, ale też miejscami, w których osoby z nadwagą mogły uzyskać wsparcie i porady. "Mądre Odchudzanie", bo tak nazywał swój system Gaca było tak skuteczne, że dietetyk otrzymał program w telewizji "Fat Killers".

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.