Malwina Wędzikowska została zapytana o to, co ją łączy z Kubą Wojewódzkim. Odpowiedź wymijająca. "Jedno muszę przyznać..."

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki są parą? Stylistka została zapytana o to wprost. Co odpowiedziała?

"Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki są parą?" - takie nagłówki można znaleźć dzisiaj na niemalże każdym portalu plotkarskim. Wszystko za sprawą zdjęć dziennikarza i stylistki. Para została przyłapana na randce w jednej z warszawskich knajp. Pili wino, długo rozmawiali i najwyraźniej znakomicie bawili się w swoim towarzystwie. Ale tego, czy łączy ich przyjaźń czy coś więcej, możemy się tylko domyślać.

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są parą?

Dziennikarze z portalu Plejada.pl postanowili zadzwonić do Malwiny i zapytać o to, co ją łączy z "królem TVN-u". Stylistka odpowiedziała w bardzo wymijający sposób.

Nie mam zwyczaju komentować swojego życia prywatnego, ale jedno muszę przyznać - fatalnie wyszłam na tych zdjęciach - skomentowała.

Wszystko wskazuje na to, że dalej pozostają nam wyłącznie domysły. Przypomnijmy jednak, że jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Kuba rozstał się z Renatą Kaczoruk. Nic nie wskazywało też na to, aby Malwina była z kimś związana.

Myślicie, że tę dwójkę łączy coś więcej? Uważacie, że pasują do siebie?

Zobacz wideo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.