"Projekt Lady" wygrała Magdalena Lubacz. Od nagrania finału sporo się zmieniła. "Pytacie mnie, co zrobiłam z figurą". Wygląda super!

"Projekt Lady" wygrała Magdalena Lubacz. Zwyciężczyni od czasu finału jeszcze mocniej się zmieniła.

Do finału 3. edycji "Projekt Lady" dostały się Magdalena Lubacz, Sandra Rogaczewska oraz Agnieszka Koszelak. Zwyciężczynią została pierwsza z nich. Lubacz w finale wystąpiła w sukni projektu Paprocki&Brzozowski. Kreacja zostanie zlicytowana na aukcji charytatywnej, a dochód przeznaczony będzie na Fundację TVN

Jestem w takim szoku, tyle emocji, ale wierzę, że mi się uda i teraz będzie już tylko lepiej - mówiła laureatka, ocierając łzy.

Magdalena Lubacz po finale "Projekt Lady"

Od nagrania finału minęło trochę czasu. Lubacz sporo się zmieniła. Można zauważyć, że jej sylwetka jest o wiele smuklejsza.

Magdalena Lubacz z 'Projekt Lady'Magdalena Lubacz z 'Projekt Lady' X-news, Instagram.com/malubaaa

Lubacz wyznała, jak tego dokonała.

Pytacie mnie co zrobiłam ze swoją figurą. Kuchnia Rozalińska zrobiła swoje. Kocham jedzenie, a szef kuchni w pałacu był niesamowity i nie mogłam się powstrzymać... Trochę przytyłam w programie. Ale od jakichś dwóch miesięcy staram się pilnować! Nie jem pieczywa, ograniczyłam też słodycze do minimum, nie jestem na jakiejś specjalistycznej diecie. Po prostu mniej jem i jak zauważyliście, stawiam na białkowo-tłuszczowe śniadania - napisała pod jednym z postów.

Zmiana na plus, prawda? 

MAGDALENA LUBACZ - ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ>>>>>

Małgorzata Rozenek w finale "Projekt Lady"

Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie napisała kilka słów do uczestniczek.

Dziewczyny, te kilka miesięcy były nie tylko dla Was, ale i dla mnie, naprawdę wyjątkowe. Czas spędzony w Wami w pałacu w Rozalinie będę pamiętać już na zawsze. Wszystkie możecie być z siebie dumne, bo włożyłyście masę pracy i serca w Waszą zmianę. Był to dla mnie ogromny zaszczyt być jej świadkiem. Gdy oglądałam dzisiejszy finał, wzruszyłam się bardzo. Magdo, gratuluję Ci z całego serca wygranej. I pamiętajcie, że choć zwyciężczyni jest oficjalnie jedna, wszystkie jesteście wygrane. Pamiętajcie, trzymam za Was mocno kciuki i... będę się Wam uważnie przypatrywać - napisała.
 

Myślicie, że Magdalena Lubacz na stałe zagości w show-biznesie?

JT