Córka Anny Wintour wzięła ślub. Czekaliście na spektakularną suknię? Nic z tych rzeczy

Bee Shaffer, córka Anny Wintour i Francesco Carrozzini pobrali się. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w miejscowości Positano.

Bee Shaffer postanowiła zalegalizować swój związek z Francesco Carrozzini. Zakochani pobrali się na Long Island. To właśnie tam Anna Wintour ma swoją posiadłość. Następnie pojechali do Włoch, a dokładniej do miejscowości Positano. W bajecznym mieście powiedzieli sobie po raz drugi sakramentalne "tak".

Bee Shaffer wzięła ślub

Zakochani do ostatniej chwili utrzymywali w tajemnicy swoje ślubne plany. W uroczystości wzięła udział rodzina i najbliżsi przyjaciele pary. Goście na miejscu dostali zakaz robienia zdjęć. A szkoda, bo aż się prosiło fotografować piękną pannę młodą. Bee wyglądała skromnie, a zarazem olśniewająco. Córka Anny Wintour zdecydowała się na suknię w kolorze ecru z dekoltem i delikatnymi haftami. Do tego dobrała koronkowy welon i złote sandały. Shaffer zrezygnowała z makijażu. W kwestii biżuterii także postawiła na minimalizm - kolczyki i naszyjnik z krzyżem.

Bee Shaffer ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Bee Shaffer i Francesco Carrozzini

Francesco jest synem nieżyjącej redaktor naczelnej włoskiego "Vogue'a", Franci Sozzanni. Mężczyzna i Bee poznali się dobrych kilka lat temu. Ponoć była to miłość od pierwszego wejrzenia.


Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

KS

Więcej o:
Copyright © Agora SA