To Kylie Jenner zapoczątkowała modę na wielkie usta. Po latach pozbyła się wszystkich wypełniaczy. I zachwyciła!

Kylie Jenner w końcu pozbyła się wypełniaczy ust. Jej fani są zgodni, że teraz wygląda zdecydowanie lepiej.

Kylie Jenner stała się znana za sprawą swojej radykalnej metamorfozy. Gdy miała zaledwie 16 lat znacząco powiększyła usta i tym samym zapoczątkowała nowy trend. Początkowo Jenner twierdziła, że jej nienaturalnie duże usta były wynikiem odpowiedniego makijażu. Dopiero później przyznała się, że korzysta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. 

 

Kylie Jenner w końcu pozbywa się wypełniacza ust

Ostatnio Kylie Jenner zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jej usta są mniejsze i o wiele bardziej naturalne. 

Pozbyłam się wszystkich wypełniaczy - napisała Kylie pod fotografią
 

Metamorfoza Jenner zaczęła się, gdy celebrytka została mamą. Ponieważ karmi piersią, nie chce poddawać się żadnym zabiegom, by nie zaszkodzić córce. 

Fani komplementują naturalne usta Kyle

Pod ostatnimi zdjęciami Kylie na jej Instagramie pojawiło się wiele komentarzy z komplementami. Fani zachwycali się naturalnymi ustami celebrytki. 

Bez wypełniaczy twoje usta wyglądają jeszcze lepiej. W końcu to zrobiłaś!
Twoje usta nawet bez wypełniaczy wyglądają oszałamiająco.
Twoje usta są teraz takie urocze.
Och, wyglądasz tak cudownie z tymi ustami!
Bez tych wypełniaczy ust jesteś piękna!

Nam również Kylie Jenner w tej naturalnej odsłonie podoba się znacznie bardziej. A wy co myślicie, powinna wrócić do wypełniaczy?

Kylie Jenner powiększyła usta już jako 16-latka 


Kylie przyznała, że już jako nastolatka miała kompleksy z powodu małych i wąskich ust. Wpędziła się w nie przez chłopaka, który powiedział jej,  że nie wierzył, że dziewczyna z tak małymi ustami, może dobrze całować. Dlatego już jako 16-latka, za zgodą mamy, pierwszy raz wypełniła usta. Później robiła to już regularnie. 

AG