Zygmunt Chajzer zakończył współpracę z Vizirem. Po 14 latach jego miejsce zajęła znana z TVN-u restauratorka

Zygmunt Chajzer zakończył współpracę z Vizirem. Po 14 latach zastąpiła go Anna Starmach.

Zygmunt Chajzer wielu osobom kojarzy się głównie z programem "Idź na całość" albo z reklamami produktów Vizir. Teraz dziennikarz zakończył swoją współpracę z marką środków do prania. Poinformował o tym portal Wirtualnemedia.pl.

Zygmunt Chajzer po 14 latach zakończył współpracę z Vizirem

W nowej roli zobaczmy teraz Annę Starmach, która zastąpiła Chajzera w reklamowaniu Viziru. 

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat - ocenia Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji w Procter&Gamble.

Anna Starmach w reklamie Viziru

Reklamy ze Starmach pojawiły się już na początku lipca. W nowej kampanii reklamuje kapsułki Vizir 3w1. W pierwszym spocie restauratorka uczy dzieci, jak wypiekać muffinki, a rodzicom zdradza, jak prać odzież zabrudzoną po kuchennych wypiekach.

Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Anią, która jest wymagającą profesjonalistką i bardzo pasjonuje ją dzielenie się z innymi miłością do gotowania. Oczywiście, jej pasja, podobnie jak wiele innych, wymaga również świetnych rezultatów prania różnego rodzaju plam, które z pewnością pojawią się w międzyczasie. Mamy nadzieję, że wspólnie zainspirujemy innych do odkrywania nowych smaków i podążania za swoimi pasjami, bez obaw o plamy - komentuje Mariola Mirek.

Anna Starmach - kim jest?

Anna Starmach jest jedną z polskich restauratorek. Wcieliła się także w rolę jurorki w krajowej edycji "MasterChef" oraz "MasterChef Junior". Starmach jest także autorką książek kucharskich i portalu kulinarnego. 

Myślicie, że Starmach też nawiąże aż tak długą współpracę?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.