Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie? Machała przed koleżanką wielkim pierścionkiem z diamentem

Cristiano Ronaldo weźmie ślub? Jego partnerka pochwaliła się pierścionkiem z ogromnym diamentem.

Czyżby Cristiano Ronaldo chciał sformalizować swój związek z Geroginą Rodriquez? Można odnieść takie wrażenie patrząc na zachowanie Georginy.

Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie?

Podczas meczu Portugalia-Maroko paparazzi zauważyli na trybunach Georginę, która wymachiwała przed koleżanką dłonią, na której znalazł się pierścionek ze sporych rozmiarów diamentem. Czyżby chwaliła się, że wkrótce zostanie żoną światowego piłkarza?

>GEORGINA RODRIQUEZ - PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY - ZOBACZ ZDJĘCIA<

Cristiano Ronaldo po raz piąty zostanie ojcem?

Podczas pokazu mody Gran Canaria Moda Calida Fashion 2018 fotoreporterzy zrobili zdjęcie partnerce sportowca. Georgina Rodriguez wygląda na nich, jakby spodziewała się dziecka! Jej brzuch jest całkiem spory, co może sugerować, że jest w czwartym miesiącu ciąży. 

Cristiano Ronaldo - ile piłkarz ma dzieci?

Cristiano Ronaldo póki co doczekał się czworga dzieci. Najstarszy syn piłkarza, Cristiano Ronaldo Junior, ma już 7 lat. Jego matką jest prawdopodobnie surogatka, której tożsamość pozostaje nieznana. W taki sam sposób na świat przyszły bliźnięta  Eva i Mateo, które kilka tygodni temu skończyły roczek. Natomiast najmłodszą córeczkę, Alanę Martinę, która urodziła się w listopadzie tamtego roku, Ronaldo ma ze swoją partnerką, Georginą Rodriguez.

MT

Błaszczykowski stawia na rap, a Lewandowski... Tego piłkarze słuchają przed meczem. Wybór Milika Was powali!

Więcej o:
Komentarze (25)
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriquez? Pokazała pierścionek
Zaloguj się
 • Gość: marta

  Oceniono 16 razy 12

  To chyba tylko w Polsce uważają go za geja, to typowy Latino Men ,albo Macho latino ,jak kto woli.On zawsze mówił że chce mieć 7 dzieci. Sam pochodzi z dużej rodziny...

 • kisssmyass

  Oceniono 8 razy 6

  no proszę, jeszcze się mundial na dobre nie rozkręcił a Ronaldo już został wielkim wygranym, a właściwie to jego Georgina. Ona tam dzierga ile wlezie. Ale mądra baba nie rzuca się na byle boki kiedy ma tak genialnego i pracowitego chłopa. A jeszcze dzieci! Żyć nie umierać. Życie jak w Madrycie! Oby im wiazdka szczęścia świeciła jak najdłużej, bo wokół tyle rozczarowań i upadków że aż miło popatrzeć że komuś jednak coś niecoś w życiu wyszło!

 • Gość: footballwomen

  Oceniono 1 raz 1

  Jacy wy jesteście żenujący to się w głowie nie mieści... Ma laskę, ma dzieci, okazuje jej uczucia NAWET gdy nie widzi paparazzi, a wy nadal ten sam od kilku lat tekst : "Ronaldo to gej". No litości, nie sądzicie, że to jest trochę już przereklamowane ? Facetowi udało się w życiu, a wy mu po prostu zazdrościcie. Chyba już czas dorosnąć :)

 • 66kropek

  0

  A Ronaldo wie o tym, ze zaręczył się z ta dziewczyną ? TZN. czy jego piarowiec mu powiedział? A co ważniejsze: co na to chłopak Krychy?

 • Gość: Kibic

  0

  Mały podoby do matki surogatki wykazała mama

 • Gość: gb

  Oceniono 2 razy 0

  tzw. maskowanie, typowe dla krypto

 • dawnyprezes

  Oceniono 2 razy 0

  Pierścionek z diamentem, a w podartej kiecce chodzi !.

 • Gość: Bbllee

  Oceniono 1 raz -1

  Bleff

 • anka.pano

  Oceniono 5 razy -1

  Ciekawe jak tam jego kiszka po wizytach u marokańskiego boksera. Nie mam nic do gejów ale takie coś szkodzi całemu temu środowisku. Zero szacunku, on jest nikim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX