Cristiano Ronaldo zostanie ojcem po raz piąty? Zdjęcia jego dziewczyny wiele zdradzają

Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem? Nowe zdjęcia partnerki piłkarza zdają się to potwierdzać.

Cristiano Ronaldo jest nie tylko świetnym piłkarzem, ale też dobrym ojcem. Do tej pory sportowiec doczekał się czworga dzieci. Jednak czyżby rodzina Cristiano Ronaldo znów miała się powiększyć, a na świat przyjedzie kolejna pociecha napastnika Realu Madryt?

Cristiano Ronaldo chce mieć siedmioro dzieci 

Cristiano Ronaldo póki co doczekał się czworga dzieci. Najstarszy syn piłkarza, Cristiano Ronaldo Junior, ma już 7 lat. Jego matką jest prawdopodobnie surogatka, której tożsamość pozostaje nieznana. W taki sam sposób na świat przyszły bliźnięta  Eva i Mateo, które kilka tygodni temu skończyły roczek. Natomiast najmłodszą córeczkę, Alanę Martinę, która urodziła się w listopadzie tamtego roku, Ronaldo ma ze swoją partnerką, Georginą Rodriguez.

Czwórka dzieci to już całkiem spora gromadka, jednak marzeniem Ronaldo jest jeszcze większa rodzina. W jednym z wywiadów dla dla francuskiego dziennika "L'Equipe" wyznał, że chce mieć siedmioro dzieci! 

Podobną informację podał również w wywiadzie dla chińskiej stacji telewizyjnej. Wtedy dodał, że w ten sposób realizuje też marzenie najstarszego syna, który chciałby mieć jak najwięcej rodzeństwa:

Syn mówi, że chce mieć jeszcze więcej braci i sióstr. Mówi o liczbie siedem. Podoba mi się ten pomysł

- wyznał portugalski piłkarz.

Dziewczyna Cristiano Ronaldo znów jest w ciąży?

Być może marzenie Ronaldo o dużej rodzinie niedługo się spełni. Podczas pokazu mody Gran Canaria Moda Calida Fashion 2018 fotoreporterzy zrobili zdjęcie partnerce sportowca. Georgina Rodriguez wygląda na nich, jakby była w ciąży! Jej brzuszek jest całkiem spory, co może sugerować, że jest czwartym miesiącu ciąży. 

DZIEWCZYNA CRISTIANO RONALDO ZNÓW JEST W CIĄŻY. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>

Do tej pory para nie skomentowała jednak plotek na ten temat. Pozostaje nam więc czekać, na komentarz ze strony Cristiano i jego partnerki.

AG

Więcej o:
Komentarze (18)
Cristiano Ronaldo zostanie ojcem po raz piąty? Zdjęcia jego dziewczyny wiele zdradzają
Zaloguj się
 • Gość: Eeee

  Oceniono 27 razy 23

  Może po prostu nie doszła do siebie po tamtej ciąży. Ona się wydaje akurat normalna, nie ma parcia na szkło jak inne instagramowe gwiazdeczki.

 • Gość: hallo

  Oceniono 10 razy 8

  Z muchą bobu się najadla

 • Gość: Lu

  Oceniono 7 razy 5

  Śliczna dziewczyna i z pewnością nie musi się lansowac. Rodzina to cud :)

 • bonenecklace

  Oceniono 8 razy 4

  Ona nawet bez makijażu wygląda lepiej niż Ann i inne pustaki naszych kopaczy. Na tych zdjęciach brak lansu, ustawek, wszystko normalne i naturalne. Widać kobieta ma swoje życie i nie raczy mediów codziennie tym, co zjadła, kupiła, zrobiła.

 • Gość: lap

  Oceniono 12 razy 4

  jego starszy syn wyglada jak przypadkowy przechodzień. Nie móg wziąć syna i posadzić na kanapie?

 • Gość: Rob

  Oceniono 3 razy 1

  Georginą oficjalnie przyznała podczas wywiadu do Hiszpańskiego magazynu że nie jest w ciąży. Dodała że tak działa na nią lot samolotem, a jako posiłek zjadła makaron

 • Gość: Ania

  Oceniono 4 razy 0

  Od kiedy wzdęcie to ciąża? Poziom dziennikarzy sięgnął dna.

 • Gość: Anka

  Oceniono 4 razy 0

  Haha to raczej nie jest brzuch ciężarnej tylko kolejne chybił trafił plotkarskiego portalu. Zajmijcie się sobą a nie spekulujcie,jak będzie w ciąży to sama się pochwali jeśli będzie chciała 😛

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX