Wyciekł akt zgonu Aviciiego. Na dokumencie widnieje zastanawiająca informacja. Dotyczy daty śmierci artysty

Akt zgonu Aviciiego niedawno wyciekł. Jest na nim zastanawiająca data, widnieje na niej 1439 rok. Tłumaczymy, dlaczego to nie jest żaden błąd. Dokument ujawnia też dokładną przyczynę śmierci.

Dj Avicii zmarł dwa miesiące temu, a jego smutna śmierć ciągle budzi wiele emocji wśród fanów muzyka. Wiadomo już, że cierpiał z powodu choroby psychicznej, przez którą popełnił samobójstwo 20 kwietnia. Portal TMZ dotarł ostatnio do jego aktu zgonu.

Wyciekł akt zgonu Aviciiego

Według aktu zgonu Dj Avicii zmarł 8 kwietnia 1439 roku. Wszystkich, którzy pamiętają, że popełnił samobójstwo 20 kwietnia 2018 roku może to zastanawiać.

Jednak data z aktu zgonu jest poprawna - dokument został sporządzony zgodnie z kalendarzem islamskim. I choć dj Avicii miał szwedzkie obywatelstwo, data została wpisana niezgodnie z wytycznymi kalendarza gregoriańskiego, a właśnie muzułmańskiego, bo Avicii zmarł w Omanie, który jest krajem muzułmańskim. Stąd zaskakująca dla nas data zgonu.

Jak zmarł dj Avicii

Akt zgonu podaje też dokładną przyczynę zgonu muzyka. Avicii wykrwawił się na śmierć. Dj pociął się szkłem z rozbitej butelki. Źródła podają sprzeczne informacje co do części ciała, którą zranił - mówi się, że naciął szyję albo nadgarstek.

Dj Avicii - kłopoty zdrowotne 

Dj Avicii miał zaledwie 28 lat, kiedy zmarł. O śmierci media poinformowała jego menadżerka, Diana Baron. Avicii był uznawany za najbardziej utalentowanego dj-a młodego pokolenia - jest autorem takich przebojów ''Wake me up'' czy "Levels''. Od 2016 roku miał kłopoty zdrowotne, przez które musiał zrezygnować z publicznych występów. Mówiło się, że ma problemy z trzustką spowodowane nadużywaniem alkoholu. W 2014 roku usunięto mu woreczek żółciowy oraz wyrostek robaczkowy.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.