Była dziewczyna księcia Harry'ego gościła na jego ślubie. Teraz wyznała, że jedna rzecz martwiła ją najbardziej

Cressida Bonas, z którą książę Harry spotykał się prawie 3 lata, skomentowała jego ślub z Meghan Markle. Najbardziej martwił ją... dobór garderoby.

Książę Harry na swój ślub z Meghan Markle zaprosił swoje byłe dziewczyny. Jedną z nich była Cressida Bonas, która udzieliła wywiadu w magazynie "The Spectator". Wypowiedziała się na temat ślubu byłego partnera.

W szczerej rozmowie wyznała, że największym problemem było dla niej... nakrycie głowy. Jej zdaniem kapelusze są trudne do noszenia i często ich właścicielka wybiera model, który zasłania innym widok.

Przyjaciele zaczynają się żenić, co oznacza, że pojawiają się dylematy związane z brytyjskimi "stroikami". Kapelusze. Dlaczego uważam kapelusze za podchwytliwe? - zaczęła. - Trudno się je nosi, ciężko na nie patrzeć, a szczególnie podstępne są dla biednych dusz, którym przyjdzie siedzieć za właścicielką szczególnie okazałego kapelusza - skwitowała. 

Przyznała, że sama unika takich ozdób, a na królewski ślub zdecydowała się na kapelusz z jak najmniejszą ilością piór.

Przez większość czasu unikam takich ozdób. To niestety potrafi wywołać pełne dezaprobaty spojrzenia ze strony starszych osób. W zeszłym tygodniu brałam udział w królewskim weselu. Zaproszenie mówiło wyraźnie, że goście muszą mieć kapelusze. Ups. Starałam się wybrać model z małą ilością piór – i mogę mieć tylko nadzieję, że wyglądałam dobrze – wyznała.

Britain Royal WeddingBritain Royal Wedding Ian West / AP

Cressida Bonas na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Cressida Bonas zaprezentowała się w kolorowej sukience, do której dobrała buty na obcasie. Na głowie miała delikatny kapelusz wykonany z piór. Książę związany był z nią przez dwa lata. Para rozstała się w 2014 r. Co ciekawe, brytyjska aktorka nadal obraca się w królewskich kręgach. Przyjaźni się m.in. z księżniczką Beatrice. Sama też pochodzi ze szlacheckiej rodziny.

Jak wam się podobała?

AW

Więcej o:
Komentarze (34)
Cressida Bonas, była dziewczyna księcia Harry'ego, komentuje jego ślub. Jedna rzecz martwiła ją najbardziej
Zaloguj się
 • Gość: zzz

  Oceniono 23 razy 23

  Miał swój typ, blondyny.

 • Gość: Ciekawa

  Oceniono 15 razy 11

  "Podchwytliwe kapelusze"? Co to za twór lingwistyczny?

 • Gość: sisio

  Oceniono 29 razy 9

  cudna dziewczyna, dziwie się Harremu, ze wybral Megan mając taka śliczną dziewczyne

 • kagrami

  Oceniono 12 razy 6

  Cudna sukienka. Wszystko dobrze dobrane. Fajna kobitka..

 • Gość: Kapelutek

  Oceniono 5 razy 3

  Fascynator - mówi Wam to coś? Być może jest i podstępny.

 • glinda53

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo sluszne uwagi z tymi duzymi kapeluszami sa ciekawe kiedy sie robi jakas sesje zdjeciowa ,ale sa atrybytem zaslaniajacym siedzac za takim,wszlkiego rodzaju ozdoby/stroiki sa praktyczniejsze,chyba ze mamy miejsca ktore nie sprawiaja tego typu problemow .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX