Doda z Emilem właśnie wzięli TRZECI ślub! To nie wszystko. Jeden odbył się w Polsce. Zdradziła szczegóły

Doda właśnie poinformowała swoich fanów, że z Emilem Stępniem wzięli trzy śluby. Wyjawiła, kiedy miały miejsce.

W sobotę, 14 kwietnia, Doda pochwaliła się, że wzięła sekretny ślub z Emilem Stępniem. Dla wszystkich było to sporym zaskoczeniem, gdyż para utrzymywała swój związek w tajemnicy i zapewniali, że łączy ich jedynie przyjaźń. Nawet zaproszeni goście nie wiedzieli, że lecą do Hiszpanii na ślub. Teraz małżonkowie opowiedzieli więcej szczegółów ze swojego życia. Okazało się, że właśnie... wzięli trzeci ślub!

Kochani, właśnie wyszliśmy z kościoła na Starym Mieście w Marbelli i idziemy w sukniach, garniturach po starówce. Wszyscy nam gratulują. I tym właśnie sposobem jesteśmy po naszym trzecim małżeństwie - wykrzyczała Doda na InstaStories. 
Cywilny, romantyczny - tak, jak sobie wymarzyłam - i w przecudownej kaplicy w kościele w Marbelli - dodała.

W poście, który umieściła po chwili, ogłosiła, że ich pierwszy ślub - cywilny - odbył się kilka tygodni temu w Polsce! Doda podziękowała pani z Urzędu Miejskiego w Ciechanowie, która go im udzieliła i nie ujawniła tego faktu. Dwie kolejne ceremonie, czyli tę w sobotę i w poniedziałek, udzielili im w Hiszpanii księża z zakonu z Sandomierza.

Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka. Chociażby Pani z Urzędu Miejskiego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości - napisała. 

Jak widać, fakt zawarcia małżeństwa da się utrzymać w tajemnicy. A Doda, jak to ona, kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. I chyba nieźle się przy tym bawi. A dla jej wielbicieli zapowiedziała niezwykłą niespodziankę. Ciekawe, co to będzie.

AW